| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 39.800 | 40.300 | 42.245 |
| EUR | 40.000 | 41.000 | 49.655 |
| USD | 41.970 | 42.369 | 42.245 |
| EUR | 49.280 | 49.950 | 49.655 |
Ще 11 проєктів для реалізації в межах фінансових угод з Європейським інвестиційним банком відібрано на засіданні експертної робочої групи.
Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.
Зазначається, що спільні з ЄІБ проєкти відбирали в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, Програми з відновлення України та Програми відновлення України III.
Сім з 11 відібраних за пропозиціями громад проєктів - у Дніпропетровській області. У Першотравенській громаді - реконструкція приміщень під реабілітаційне відділення, Миколаївській громаді - нове будівництво споруди подвійного призначення, що може використовуватись як укриття, Магдалинівській громаді - будівництво водонапірної башти і водопровідної мережі, Верхньодніпровській громаді - реконструкція водопровідної мережі, Новомосковській громаді - будівництво модульного укриття, Жовтоводській - капремонт протирадіаційного укриття та захисних споруд цивільного захисту.
Комісія також відібрала чотири проєкти у Миколаївській області: у Братській громаді - будівництво споруди цивільного захисту, Веснянській громаді - капітальний ремонт споруди цивільного захисту, Березнегуватській громаді - капітальний ремонт ліцею, Широківській громаді - реконструкція системи водопостачання з улаштуванням артезіанської свердловини.
“Фінансування Європейського інвестиційного банку є важливим інструментом реалізації стратегічних проєктів, спрямованих на підвищення стійкості України в умовах війни. Кошти програм можуть бути спрямовані на відновлення соціальної інфраструктури та житлово-комунального господарства в постраждалих регіонах, а також у громадах, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб”, - прокоментував заступник міністра Олексій Рябикін.
Як повідомлялося, з 2024 року Мінрозвитку проводить відкритий конкурс проєктів у системі DREAM. Громади подають заявки, отримують оцінювання, а комісія розглядає їх онлайн у прозорий спосіб. Уся інформація про конкурс є відкритою.
Андрій Озейчук про важливість ESG, EPD та GWP, а також перспективи EPBD у будівництві
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.