| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 39.800 | 40.300 | 42.014 |
| EUR | 40.000 | 41.000 | 48.610 |
| USD | 41.750 | 42.185 | 42.014 |
| EUR | 48.300 | 49.000 | 48.610 |
Уряд Федеративна Республіка Німеччина ухвалив рішення про виділення Україні додаткових 40 мільйонів євро на зимовий період у відповідь на посилені напади РФ на енергетичну й житлову інфраструктуру.
Про це пише Build Portal із посиланням на N-tv.
За словами міністра закордонних справ Німеччини Йоганна Вадефуля, ці кошти спрямовані на забезпечення опалення, електропостачання та житлових умов: йдеться про ремонт систем опалення й будинків, доставку генераторів, а також забезпечення населення першочерговими речами - ковдрами, засобами гігієни тощо.
Такий крок ухвалено з огляду на актуальність сталого функціонування критичної інфраструктури перед зимовим сезоном, коли обстріли російських сил можуть призвести до відключень тепла й світла.
Також повідомляється, що Німеччина на 2026 рік планує значно збільшити обсяг підтримки України - у тому числі на оборонні витрати - до понад 11,5 мільярда євро.
Отже, додаткові 40 млн євро виступають як операційна допомога на зиму - у межах ширшої стратегії Берліна щодо довгострокової підтримки України.
Як збільшити на 25% кількість якісної висотної забудівлі за доступними цінами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.