РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.655 EUR: 50.312
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.300 43.900 43.655
EUR 49.800 50.800 50.312
USD 43.450 43.950 43.655
EUR 50.050 50.751 50.312
Анонс

АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
3162
21 ноября 2025 г.

V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори

Коли:
Де:
Вебсайт:

Організатор заходу — Медіагрупа DMNTR, команда з 25-річним досвідом у створенні бізнес-форумів, що об’єднують лідерів девелопменту, архітектури, інвесторів і представників державних структур.

Очікується понад 6000 гостей і понад 100 українських ЗМІ.

Головна тема 2025 року

«Еволюція девелопера. Рушійні фактори»

Цьогорічна програма зосереджена на ключових змінах у девелоперському бізнесі — від управління репутацією до створення нових соціальних цінностей у міському просторі.

Основні напрями дискусій

  1. Еволюція девелопера: Я, Ти, Суспільство — як формується новий тип відповідального бізнесу.
  2. Конкурентні переваги та зміна вимог ринку, ресурсний потенціал — нові правила гри для компаній у 2025–2026 роках. Інвестиції, фінансування, команда.
  3. Репутація як стратегічний актив — чому довіра є головним капіталом девелопера.
  4. Ринок нерухомості 2026 — прогноз і тренди.
  5. Якості лідера — що вирізняє ефективних управлінців у сучасному девелопменті.

 

Бути частиною Конгресу — означає бути у професійному контексті, де обговорюються рішення, що визначатимуть вигляд країни завтра. Це можливість почути і бути почутим, презентувати власний досвід, заявити про себе на рівні галузі, встановити зв’язки, які відкривають нові перспективи.

Конгрес — це простір діалогу, статусу і змісту. Тут створюються партнерства, що виходять за межі події, тут народжуються спільні ініціативи, а кожен виступ і дискусія мають реальну вагу. Це місце, де бізнес і суспільство говорять однією мовою — мовою розвитку, відповідальності та дії.

Кожен, хто долучається до Конгресу, — гість, учасник, спікер чи партнер — стає частиною процесу змін. Це спосіб заявити про себе, закріпити репутацію і стати видимим серед тих, хто визначає напрямок галузі.

Хто буде на Конгресі

Цільова аудиторія: девелопери, забудовники, архітектори, інвестори, представники державних установ, керівники великих і середніх компаній.

Серед партнерів 2025 року  — Креатор-Буд, Інергал Буд, RIEL, Vlasne Misto, A Development, Saga Development, Zezman, DIM Group, METINVEST, UDP, Avalon, ODA Development, Sensar Development, Blago, Taryan Group, Stolitsa Group, Gefest.

Інформаційна підтримка: Interfax-Україна, ФОКУС, ЛУН, Delo та інші медіа.

Чому варто бути присутнім

  • Підсумки року та старт 2026 — аналітика, прогнози, стратегії.
  • Нетворкінг із лідерами ринку — прямий контакт із керівниками компаній.
  • Високий медійний ефект — охоплення ключових бізнес- і профільних ЗМІ.
  • Партнерство та виступи — можливість представити власну компанію з експертного боку.
  • Тепла атмосфера — живе спілкування, обмін досвідом, нові ідеї.

Як долучитися

Зареєструватися як гостю, спікеру або партнеру можна на офіційному сайті:

Фотозвіт попереднього IV Конгресу (4 червня 2025): Переглянути фото

Контакти

Організатор: Медіагрупа DMNTR
Телефон: +38 (044) 461 91 28
Email: info@dom-i.kiev.ua

V Український Будівельний Конгрес — це простір, де формується майбутнє девелопменту, архітектури та інвестицій в Україні.
Приєднуйтесь, щоб бути серед тих, хто визначає нові правила розвитку галузі.

 

Організатори та партнерство

Захід організовує Медіа група DMNTR.
Безкоштовна реєстрація: www.ubc-ua.info

Контакти організаторів:
044 461 91 28

Український Будівельний Конгрес — це крок назустріч сталому будівельному та економічному розвитку та інтеграції України в глобальну бізнес спільноту. Долучайтеся до створення нових можливостей разом!

 

Джерело: Медіа група DMNTR

Інформацію опубліковано на правах реклами 

Фото:
медіа-група DMNTR
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 августа 2025 г.
2009
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3673
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
16 марта 2026 г.
7312
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3626
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3429
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1385
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2558
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2246
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!