Кабінет Міністрів України скасував вимогу щодо наявності щонайменше одного року водійського стажу для керування вантажівками з причепом. Повідомляє Build Portal, посилаючись на представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.
Зміни внесені до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску до керування транспортними засобами. Тепер, під час дії воєнного стану, право керувати транспортом категорії СЕ отримають ті, хто має посвідчення категорії С, пройшов перепідготовку за затвердженими програмами та склав практичний іспит у територіальному сервісному центрі МВС.
Раніше наявність річного стажу була обов’язковою умовою. Тепер, аби сісти за кермо фури з причепом, достатньо підтвердити свої навички на практичному іспиті після перепідготовки.
Ruukki Nordic: сучасна класика, яку тепер виробляють в Україні
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.