Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.813 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 48.520 |
USD | 41.560 | 42.010 | 41.813 |
EUR | 48.300 | 49.010 | 48.520 |
Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Ernst and Young (EY) провели галузевий круглий стіл, присвячений розвитку транспортної інфраструктури. Захід відбувся в рамках Конференції з відновлення України та об'єднав урядовців, представників міжнародних фінансових інституцій та профільних експертів.
Під час заходу Голова ДП "АМПУ" Олександр Семірга презентував бачення подальшого розвитку портової галузі в умовах війни: "Ми активно рухаємося вперед - незважаючи на постійні загрози та обстріли. Наш головний пріоритет зараз - думати, як у цих складних умовах забезпечити розвиток галузі і вже сьогодні готуватися до конкурентної боротьби з європейськими портами у мирну годину".
Основні зусилля АМПУ зосереджені на критичних напрямах: інфраструктура, цифровізація, міжнародна підтримка, фінансування та оновлення технічного флоту.
"Ми залучаємо понад 100 млн доларів власних коштів на реалізацію найважливіших проектів - ремонт причалів, залізничної інфраструктури в портах, доріг, будівель та інших об'єктів, пошкоджених чи зруйнованих. Але ми інвестуємо не лише в бетон та метал. Ми вкладаємо у технології", - акцентував Семірга.
Він також зазначив, що Україна активно впроваджує нові технологічні рішення в портах: "Ми зосереджені на залученні сучасних технологій, розвиваємо власні цифрові сервіси, активно вчимося у міжнародних партнерів як ефективно використовувати дрони для різних типів робіт. Це дозволяє економити час та гроші. Чому? Як приклад: більше 60% нашого флоту побудовані ще за часів СРСР, витрати на їх утримання значні, а комплектуючі та запасні частини до них виробляються у росії. Тому ми дуже обмежені у можливостях їх ремонтувати. Отже частина програми оновлення - це створення центру дронових технологій, а також закупівля сучасного флоту, суден, лоцманських катерів та іншого обладнання для всіх українських портів".
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.