РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость официальная

Відтепер у столичних ЦНАПах можна замовити технічну інвентаризацію та оформити паспорт БТІ

У столиці продовжується робота з підвищення прозорості та доступності комунальних сервісів. Одним із прикладів є діяльність комунального підприємства Київради «Київське міське бюро технічної інвентаризації» (Комунальне БТІ)
1918
13 июня 2025 г.

Оформити паспорт БТІ можна у столичних ЦНАПах 

Відтепер замовити технічну інвентаризацію та оформити паспорт БТІ можна в Центрах надання адміністративних послуг м. Києва, завдяки співпраці Комунального БТІ зі столичними ЦНАПами. Це рішення зробило послуги доступнішими, особливо для маломобільних людей та в умовах воєнного стану. Про це повідомив директор Департаменту комунальної власності міста Києва Андрій Гудзь.

«Комунальне БТІ стало ще ближчим до мешканців столиці. Ми розширюємо перелік зручних каналів для замовлення послуг – телефоном, онлайн або безпосередньо через ЦНАП. Ми знизили вартість виготовлення технічних паспортів на 10-20% за допомогою внутрішніх управлінських рішень і мобілізації ресурсів, зберігши при цьому високу якість і дотримання всіх норм законодавства. У нинішніх економічних умовах, на тлі загального подорожчання товарів і послуг, це принципова позиція міської влади. Ми також нагадуємо киянам, що ціни на послуги нашого підприємства є сталими і залежать лише від термінів виконання, тому переплачувати посередникам немає сенсу», – наголосив Андрій Гудзь.

Наразі для замовлення технічного паспорта достатньо звернутися телефоном, скористатися онлайн-сервісом на сайті підприємства або особисто відвідати будь-який столичний ЦНАП чи офіс БТІ за адресою: вул. Трьохсвятительська, 4-В.

У «Київському міському бюро технічної інвентаризації» звертають увагу,  що комунальне БТІ не має філій чи представництв за іншими адресами. Усі підприємства, які діють під подібними назвами, утім за іншими локаціями, не мають стосунку до Київради та її уповноважених органів.

Усі технічні паспорти виготовляють відповідно до актуальних вимог законодавства та з використанням Реєстру будівельної діяльності. Дані про проведену технічну інвентаризацію вносять до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ), що значно спрощує процес оформлення документів, зокрема для отримання компенсацій у разі пошкодження майна.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
kyivcity
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 июня 2025 г.
9633
Запланований міст має з’єднати Рас-ель-Шейх-Хамід (Саудівська Аравія) та Шарм-еш-Шейх (Єгипет)...
11 июня 2025 г.
2598
У місті Айзенгюттенштадт на сході Німеччини пропонують два тижні безкоштовного проживання всім, хто ...
11 июня 2025 г.
1117
Темпи зростання споживчих цін в Україні у травні 2025 року прискорилися до 15,9%, порівняно з травне...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3028
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7065
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3047
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
475
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3089
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!