РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.410 EUR: 48.657
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.410
EUR 40.000 41.000 48.657
USD 41.200 41.649 41.410
EUR 48.350 49.099 48.657
Новость

Фонд енергоефективності отримає 18 мільйонів євро від ЄС та Німеччини

З цієї суми 13 мільйонів надає ЄС, ще 5 - уряд Німеччини
2214
12 июня 2025 г.

ЄС та Німеччини профінансують Фонд енергоефективності

Європейський Союз разом із Німеччиною виділяють додаткові 18 мільйонів євро на підтримку Фонду енергоефективності України. 

Про це повідомила посол ЄС в Україні Катаріна Матернова.

За її словами, рішення ухвалено завдяки ефективному використанню наявних ресурсів та якісному управлінню. ЄС та партнери позитивно оцінюють діяльність Фонду, який за останні роки суттєво розширив масштаби роботи: з 90 проєктів у 2021 році до понад 1500 нині, надавши підтримку більш ніж 217 тисячам українських родин.

"Завдяки Фонду щороку зберігається такий обсяг електроенергії, як річне споживання міста Чернівці", - зазначила Матернова.

Німеччина, у свою чергу, продовжить надавати технічну підтримку Фонду через організацію GiZ. Про це повідомив заступник посла ФРН в Україні Макс Раш.

Першою заступницею міністра розвитку громад та територій України Альоною Шкрум анонсовано найближче засідання Координаційної ради донорів Фонду, під час якого обговорюватиметься можливість підвищення грантових лімітів для збільшення допомоги постраждалим громадам. Вона також повідомила, що Кабінет Міністрів України знайшов потенційне джерело дофінансування Фонду у розмірі 5 мільйонів євро з держбюджету.

Додамо, що Фонд підтримки енергетики України, створений у квітні 2022 року, за три роки акумулював 1,2 млрд євро допомоги від 33 донорів із 22 країн, забезпечивши енергетичні компанії країни понад 150 тисячами одиниць критично важливого обладнання для відновлення електропостачання під час війни.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
delo
Фото:
mindev
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Новости энергоэффективности
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 июня 2025 г.
3140
Це стало можливим завдяки плідній співпраці міста з Японською агенцією міжнародного співробітництва ...
10 июня 2025 г.
2679
Найближчим часом розпочнеться підготовка до ремонту інших об’єктів лікарні: хірургічного, токс...
09 июня 2025 г.
1539
Уряд виділив додаткові 1,8 млрд грн для 180 прифронтових громад. За його словами, кошти спрямують на...
22 сентября 2025 г.
3290
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3622
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189734
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2980
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
17 сентября 2025 г.
2877
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1649
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация