РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.338 EUR: 49.629
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.338
EUR 40.000 41.000 49.629
USD 42.170 42.541 42.338
EUR 49.510 50.191 49.629
Новость

Трамп відтермінував 50%-й тариф на імпорт товарів з ЄС

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн домовилась відтермінувати дату запровадження 50%-го тарифу на торгівлю з Європейським Союзом
1495
27 мая 2025 г.

50%-й тариф на імпорт з ЄС відтерміновано

Президент США Дональд Трамп погодився відкласти анонсований 50%-й тариф на товари з Європейського Союзу до 9 липня, щоб продовжити торговельні переговори. Про це він повідомив у Truth Social, пише Financial Times.

"Сьогодні мені зателефонувала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн з проханням продовжити термін запровадження 50%-го тарифу на торгівлю з Європейським Союзом, який був 1 червня. Я погодився на продовження до 9 липня 2025 року", – йдеться у дописі.

У інтервʼю журналістам він заявив, що мав "дуже приємну розмову" з фон дер Ляєн.

Президентка Єврокомісії також підтвердила домовленість: "ЄС та США мають найбільш значущі та тісні торговельні відносини у світі. Європа готова швидко і рішуче просувати переговори. Щоб досягти хорошої угоди, нам потрібен час до 9 липня".

Ця розмова стала першою між лідерами США та ЄС після інавгурації Трампа. Вона відбулася за два дні після того, як президент США анонсував 50%-й тариф на імпорт з ЄС з 1 червня.

Офіс фон дер Ляєн підтвердив, що вона ініціювала розмову із Трампом. Газета зазначає, що ця заява свідчить про можливу зміну позиції Єврокомісії в бік пошуку компромісу.

Водночас зовнішній економічний радник Трампа Стівен Мур заявив, що заява президентки Єврокомісії є "багатообіцяючим знаком", але "це може бути не так швидко, як хотів би бачити Трамп".

 Вогнестійкість та безпека: Чому THERMOWOOL – кращий вибір для сучасних будівель

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Фото: AP

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Экономические новости для строителей
Теги: #мита
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 мая 2025 г.
2488
Термінал розташований на перетині найзахідніших залізничних ліній широкої (1520 мм) та звичайної (14...
27 мая 2025 г.
1879
Європейський інвестиційний банк повідомив про підписання першої угоди з експортно-кредитними агентст...
26 мая 2025 г.
1807
Президент США несподівано оголосив на своїй платформі Truth Social, що його багаторічна боротьба за ...
21 ноября 2025 г.
3597
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3711
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3990
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1549
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2103
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
979
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!