РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость

Україна продовжила антидемпінгове мито на частину металопрокату і цемент

Комісія з торгівлі зберегла захисні заходи проти недобросовісного імпорту
1783
23 мая 2025 г.

Антидемпінгове мито продовжено на 5 років

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 21 травня вирішила на п'ять років продовжити захисні мита проти цементу з Молдови, Росії та Білорусі (хоча імпорт з РФ і так заборонений) і металопрокату з антикорозійним покриттям з Китаю та Росії. Про це повідомила пресслужба міністерства.

Ставка захисних мит України, запроваджених у 2019 році, різна для кожної країни.

  • Цемент: для Молдови – 94,46%, для Білорусі – 57,03%, для Росії – 114,95%.
  • Металопрокат: для Китаю – 22,78%, для Росії – 47,5%.

Ці заходи спрямовані на захист української промисловості від демпінгу – продажу товарів за цінами нижче справедливої ринкової вартості.

Крім того, за зверненням українських підприємств розпочаті нові розслідування, які можуть призвести до запровадження мит. Вони стосуються кабельно-провідникової продукції з Азербайджану, Узбекистану та Туреччини, а також перегляду наявних захисних заходів на китайські сталеві безшовні труби та вироби з чорних металів.

Міністерка економіки Юлія Свириденко наголосила, що Україна готова захищати свій ринок від недобросовісного імпорту відповідно до правил СОТ, водночас дотримуючись принципів відкритості торгівлі.

Вона також закликала українських виробників звертатися до Міністерства економіки, якщо вони стикаються з агресивною неринковою конкуренцією.

 Вогнестійкість та безпека: Чому THERMOWOOL – кращий вибір для сучасних будівель

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
22 мая 2025 г.
1515
Наразі тариф на викиди вуглецю діє в обмеженому форматі, а з 1 січня 2026-го очікується повноцінне р...
22 мая 2025 г.
2009
Механізм АТМ, або «торгівельний безвіз» був введений Євросоюзом 4 червня 2022 року, щоб ...
22 мая 2025 г.
1414
Підприємці зможуть користуватись і старими, і новими правилами торгівлі з ЄС до кінця 2025 року...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2819
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4023
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6439
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
454
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7717
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3787
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Вчера
918
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
972
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!