РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.637 EUR: 51.422
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.580 44.180 43.637
EUR 51.250 52.250 51.422
USD 43.630 44.039 43.637
EUR 51.400 52.021 51.422
Новости компаний

Ruukki Україна першою в галузі зареєструвала Декларації в ЄДЕССБ

Компанія Ruukki Україна оновила технічні показники своєї продукції і першою серед виробників будматеріалів подала Декларації в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва
2845
21 мая 2025 г.

Рууккі Україна - перша компанія в галузі покрівельних матеріалів, яка офіційно зареєструвала Декларації згідно з вимогами Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» та Регламенту ЄС №305/2011. Така прозорість підтверджує відповідальність виробника та відповідність продукції як українським, так і європейським стандартам.

 До реєстру внесено 48 продуктів, а повна інформація вже опублікована в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

Кожна одиниця продукції має належне пакування з обов’язковим маркуванням, етикеткою, інструкцією із застосування та знаком якості. Для профільованих виробів передбачене лазерне маркування безпосередньо на поверхні матеріалу.

Уся продукція Ruukki вирізняється:

  • Якістю, що відповідає актуальним технічним стандартам, підтверджується незалежними дослідженнями та контролюється на кожному етапі виробництва.
  • Надійністю, яка забезпечує збереження експлуатаційних властивостей навіть за умов інтенсивного навантаження, перепадів температур і високої вологості.
  • Екологічністю, що досягається завдяки дотриманню сучасних екологічних норм і гарантує безпечність для людини та довкілля.
  • Зручністю монтажу, що полягає у простоті транспортування, встановлення й обслуговування.
  • Інноваційністю, що базується на використанні сучасних технологій, спрямованих на підвищення ефективності будівництва та зменшення експлуатаційних витрат.

Оновлені декларації вже доступні на порталі ЄДЕССБ та на сайті компанії  

Джерело: Рууккі Україна

Інформацію опубліковано на правах реклами 

Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости производителей и дилеров материалов, техники
Теги: #Ruukki
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
13 января 2020 г.
5381
27 декабря «Слобожанская строительная керамика» («СБК») собрала своих друзей...
24 декабря 2019 г.
14099
Нещодавно відбулась значна подія не тільки в розрізі будівельної галузі, а і на шляху розвитку прогр...
18 октября 2019 г.
3356
В новом выпуске "100SIM" от Build Portal - самые яркие и забавные моменты фестиваля пива и техники&n...
16 марта 2026 г.
7404
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3725
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3473
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1544
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2639
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2314
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Встигніть долучитись! RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация