РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость

Трамп ставить ультиматум Україні: швидке припинення вогню в обмін на угоду про копалини

Вашингтон дав зрозуміти, що Трамп готовий завершити угоду щодо природних ресурсів, яку не підписали після його конфлікту в Овальному кабінеті з президентом України Володимиром Зеленським
2835
07 марта 2025 г.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський у Вашингтоні 28 лютого 2025

Як угодою про корисні копалини Трамп штовхає Україну до перемир’я

Президент США Дональд Трамп хоче пов’язати україно-американську угоду щодо корисних копалин із вимогами до Києва взяти на себе зобов’язання швидко припинити вогонь з рф.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За словами співрозмовників агентства, Вашингтон дав зрозуміти, що Трамп готовий завершити угоду щодо природних ресурсів, яку не підписали після його конфлікту в Овальному кабінеті з президентом України Володимиром Зеленським 28 лютого.

Однак для цього український лідер має погодитись на реальний шлях для перемир’я та переговорів з москвою.

Джерела кажуть, що ці додаткові умови є основною причиною, чому документ про економічне співробітництво ще не підписаний, попри публічні заяви обох президентів.

Інші співрозмовники Bloomberg зазначили, що, ймовірно, найближчими днями в угоді відбудеться рух. Зокрема, українські та американські офіційні особи можуть зустрітися в Саудівській Аравії, куди Зеленський поїде наступного тижня.

Однак офіційні особи попередили, що позиція Штатів завжди може помінятися, оскільки Трамп, як відомо, змінює свою думку.

Декілька чиновників Білого дому заявили останніми днями, що угода про надра є важливим компонентом і кроком до плану американського президента щодо миру в Україні.

Водночас Bloomberg підкреслює, що наразі немає жодних ознак, що російський диктатор володимир путін готовий погодитися припинити війну. Крім того, Сполучені Штати не підштовхують москву до компромісів, на відміну від України.

Так, останніми днями США чинили інтенсивний тиск на Зеленського. Зокрема, вони припинили всю військову допомогу та заблокували обмін розвідданими.

Європейські чиновники заявили, що цей крок був спрямований на те, щоб переконати українського президента дотримуватися цілей Трампа.

Радник президента США з питань національної безпеки Майк Волц сказав, що якщо сторони зможуть «просунутися до цих переговорів і, фактично, покласти на стіл деякі заходи зміцнення довіри, тоді президент уважно подивиться на те, щоб зняти цю заборону».

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
thepage
07 марта 2025 г.
3221
Програма має об’єднати широкий спектр ініціатив, яка допоможе у вирішенні не тільки нагальних ...
07 марта 2025 г.
2392
Він, зокрема, надає доступ до актуальної інформації про керуючі компанії...
07 марта 2025 г.
3012
Крім того, НБУ вніс зміни до параметрів операційного дизайну процентної політики...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2819
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4023
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6440
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
455
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7719
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3790
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Вчера
921
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
979
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!