РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.585 EUR: 48.638
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.585
EUR 40.000 41.000 48.638
USD 41.330 41.831 41.585
EUR 48.300 49.000 48.638
Новость

ДТЭК полностью отказался от импортного угля

При этом на 106 тыс. тонн сократилась и добыча угля предприятиями ДТЭК
2389
11 августа 2016 г.



В первом полугодии 2016 года энергохолдинг ДТЭК сократил импорт угля на 100 % по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, когда импорт составлял 404 тыс. тонн, сообщает «Новое время».

При этом за январь-июнь этого года сократилась и добыча угля предприятиями ДТЭК на 106 тыс. тонн (минус 0,8 %) – до 13,9 млн тонн по сравнению с тем же периодом 2015-го.

«13,9 млн тонн угля подняли на-гора шахтеры компании в 1 полугодии 2016 года, что соответствует уровню аналогичного периода прошлого года. При этом обогатительные фабрики компании увеличили обогащение рядовых углей и выпуск концентрата, соответственно, до 10,6 и 6,6 млн тонн», – говорится в сообщении пресс-службы компании.

Сдерживающим фактором для более высоких темпов добычи угля в ДТЭК называют ограничение в июне по электроснабжению шахт и вывозу ресурса на украинские ТЭС.

В то же время ДТЭК удалось увеличить добычу природного газа на 40 % – до 776 млн куб. м. А добыча газового конденсата выросла на 34 % и составила около 27 тыс. тонн.

Источник: biz.nv.ua
Фото: novostimira.net

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 августа 2016 г.
2325
«Ритейл Парк Петровка» станет первым в Украине торговым объектом распространенного за ру...
10 августа 2016 г.
2094
Рост продаж произошел благодаря привлечению новых клиентов...
10 августа 2016 г.
1651
Система домашнего энергоменеджмента Ecoisme позволяет следить за уровнем энергопотребления любого эл...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3005
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6969
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8785
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4467
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2853
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
452
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3065
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!