РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

Вартість утримання доріг необхідно переглянути - Агентство відновлення

Після проведеного аналізу вартості утримання доріг у різних регіонах Агентство відновлення наполягає на необхідності корегування розцінок
2648
25 февраля 2025 г.

Розцінки мають бути відкориговані

Минулого року в Агентстві відновлення провели аналіз вартості утримання доріг у різних регіонах України. Між окремими областями різниця вартості робіт сягає 30-40%. Голова Агентства відновлення зазначив, що може бути певна кореляція цін, яка має бути обґрунтована доставкою матеріалів чи умовами праці.

«Наприклад, в деяких областях немає карʼєрів зі щебенем. Або ж, коли ми говоримо про прифронтові дороги - може бути вища ціна ремонту, бо закладено вищу зарплату працівникам. Адже важко знайти людей, готових працювати в таких умовах...

Але навіть за усіх названих обставин, різниця вартості між областями ніяк не може складати 30-40%! І розцінки мають бути відкориговані», - зазначив Сергій Сухомлин.

Наразі зроблено орієнтовні розрахунки оптимальної вартості ремонтів, з огляду на актуальні ціни матеріалів. Всі служби мають перевірити вартість тендерів та привести їх у відповідність. Низка Служб відновлення вже провела так роботу. Наприклад, на Дніпропетровщині ціну на ремонт доріг знизила «Автомагістраль-Південь».

«У тих областях, де підрядники не пішли на пониження вартості, будуть проводитись нові тендери. Найближчим часом це все буде відображено в системі Prozorro. Приклад - Тернопільська область. Коли ми бачимо чотири тендери під різні умови - це один із показників намагання провести тендер під конкретні компанії!», - наголосив Сергій Сухомлин.

Він додав, що Агентство відновлення зробить все, щоб розібратись у ситуації, що склалась, та щоб подібних випадків більше не виникало.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
restoration
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 февраля 2025 г.
2879
Erhang Changqing оснащено буровою вежею висотою 150 метрів, здатною піднімати палі вагою до 700 тонн...
24 февраля 2025 г.
2330
Держава розраховує на фінансування МВФ для підтримки відновлення домівок...
24 февраля 2025 г.
1692
Кількість робочих місць до 2034 року може скоротитися на 120 000...
22 июля 2025 г.
2924
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2859
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6447
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1766
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
25 июля 2025 г.
1568
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
820
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1723
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!