РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.685 EUR: 47.859
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.685
EUR 40.000 41.000 47.859
USD 41.550 41.999 41.685
EUR 47.810 48.499 47.859
Новость

Кредит під 0% на сонячні панелі та накопичувачі енергії: що відомо про нову програму уряду

Програма доступна для власників домогосподарств, площа яких не перевищує 300 кв. м
2212
14 февраля 2025 г.

0% кредит на сонячні панелі та накопичувачі енергії

Уряд запустив програму 0% кредитів для громадян, щоб зробити доступним фінансування сонячних панелей і накопичувачів, а також спростити будівництво та підключення розподіленої генерації. Про це йдеться на сайті «Енергосвідомі».

Програма доступна для власників домогосподарств, площа яких не перевищує 300 кв. м, але якщо розмір середньомісячного сімейного доходу до 10 середніх зарплат в Україні за останні 6 місяців.

Умови участі в програмі:

  • 0% кредит на сонячні панелі та накопичувачі енергії;
  • максимальна сума до 480 000 грн;
  • термін до 10 років;
  • відсоткова ставка 0%.

Кредитні кошти можна витратити на сонячні панелі або вітряки (від 1 до 10 кВт) з гібридними інверторами, а також на установки для зберігання енергії (від 1 кВт⋅год на кожен 1 кВт генерації).

Щоб отримати кредит під 0% на сонячні панелі та накопичувачі енергії, потрібно подати заявку в один із уповноважених банків («ПриватБанк», «Глобус Банк», «Ощадбанк», Sense Bank, UGB Банк) разом із необхідними документами, включаючи рахунок на обладнання та/або роботи.

Далі буде етап укладання кредитного договору з банком, після чого фінустанова перерахує кошти на рахунок постачальників підприємства, які продають товари, надають послуги або виконують відповідні роботи.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
3m2
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Общестроительные новости
Новости энергетики
Солнечная энергетика
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 июня 2024 г.
3272
Основні тенденції розвитку та переваги встановлення сонячних електростанцій для власного спожив...
19 июня 2023 г.
3689
Експерт галузі відновлювальної енергетики розповів, як бізнесу і приватним споживачам вирішити пробл...
16 июня 2025 г.
2744
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6379
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4605
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6484
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2758
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2995
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация