РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость официальная

В Україні збудують індустріальний парк, що працює на біоенергетиці

"Теофіполь Еко Парк" став 99-м індустріальним парком, зареєстрованим в Україні
2498
11 декабря 2024 г.

Концепція «Теофіполь Еко Парк» (Фото: селищна рада Теофіполя)

В Україні зареєстровано 99-й індустріальний парк

Кабінет міністрів вніс до Реєстру новий індустріальний парк "Теофіполь Еко Парк" у селищі Теофіполь Хмельницької області, який створюється з ініціативи місцевої влади. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Територія парку розташована в безпосередній близькості до одного з найбільших за потужностями в Україні цукрового заводу (ТОВ "Теофіпольський цукровий завод"). Відходи заводу будуть використовуватись для енергозабезпечення індустріального парку.

"Біоенергетика стане основною перевагою цього парку. Всі відходи від цукрового заводу перетворюються на енергетику і знову використовуються для реалізації на цих підприємствах. У світовій практиці такий підхід уже досить активно використовується", – розповідав раніше в інтерв'ю місцевому виданню "Є" голова селищної ради Теофіполя Михайло Тененев.

У парку будуть розміщені в основному підприємства з перероблення целюлози, виробництва паперу, біопластику, а також біогазу та біометанолу.

Теофіпольська рада анонсувала ідею створення парку у 2021 році. Концепцію парку було затверджено у серпні 2024 року. У листопаді на відкритому конкурсі було обрано керівну компанію – "Тео Грін Інвест", власником якої у відкритих реєстрах зазначено ТОВ "Теофіпольська енергетична компанія", яка розташована також поряд із цукровим заводом.

Джерело: селищна рада Теофіполя

Початок будівництва парку заплановано на 2025 рік. Перші учасники згідно з концепцією у 2026-2027 роках уже запустять свої виробництва. Повноцінне функціонування індустріального парку прогнозується у 2028 році.

В інтерв'ю "Є" Тененев розповів, що вже два підприємства заявили про намір розмістити тут свої виробництва.

"Попередньо, скажімо, ці два підприємства, які планують тут розміститися, займуть 20-30 відсотків індустріального парку. Планово вони можуть створити вже близько 1500 робочих місць", – цитує видання голову Теофіпольської громади. За його словами, наповнення бюджетів усіх рівнів від роботи індустріального парку становитиме понад 2,5 млрд грн.

"Теофіполь Еко Парк" став 99-м індустріальним парком, зареєстрованим в Україні.

 Від невеликого закинутого цегляного заводу до 25% ринку керамоблоку – озвучено історію бізнесу КЕРАТЕРМ 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
11 декабря 2024 г.
8194
Будівництво пункту пропуску є одним з пріоритетних проєктів на рівні Урядів обох країн...
12 декабря 2024 г.
2002
Наразі крім коштів міського бюджету, Харків потребує фінансової допомоги з боку держави та міжнародн...
12 декабря 2024 г.
2550
Така реформа є одним зі структурних маяків для отримання фінансування за програмою Ukraine Facility...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2820
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4024
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6440
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
24 мая 2025 г.
458
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7723
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3791
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
24 мая 2025 г.
924
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
984
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!