РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость

28 лютого анулюють відстрочки від мобілізації, видані Мінекономіки та через Дію

Нові правила також передбачають можливість анулювання відстрочок у разі завершення строку дії, змін у статусі підприємства чи звільнення військовозобов’язаного з роботи
2774
25 ноября 2024 г.

Анулювання відстрочок від мобілізації 

Відстрочки від мобілізації, видані Мінекономіки і через Дію, втрачають чинність 28 лютого 2025 року. Про це йдеться у постанові Кабміну №1332.

Уряд встановив, що відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки, є чинними протягом строку, на який вони надані, але не пізніше ніж до 28 лютого 2025 року. Те саме стосується відстрочок, які були надані засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг Дія.

Відповідно до документа, всі раніше видані відстрочки залишаються чинними до кінця строку їх дії, але не довше 28 лютого 2025 року. Нові правила також передбачають можливість анулювання відстрочок у разі завершення строку дії, змін у статусі підприємства чи звільнення військовозобов’язаного з роботи.

Особливу увагу приділено підприємствам, які мають статус критично важливих. Вони зобов’язані оперативно передавати дані про працівників до Пенсійного фонду через електронні засоби. Постанова також запроваджує покращену електронну взаємодію між державними реєстрами для прискорення процесу бронювання.

Строк дії рішень щодо визнання підприємств критично важливими, що закінчується 30 листопада 2024 року, автоматично продовжено до кінця року. Нові положення набувають чинності з 1 грудня 2024 року, за винятком кількох пунктів, які вже почали діяти.

Документ спрямований на оптимізацію мобілізаційних процесів та підвищення обороноздатності країни.

 Покрівельний комплект Ruukki: зручність, якість та надійність у кожній деталі 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
25 ноября 2024 г.
1990
Метою проекту названо запровадження уніфікованого та цифровізованого підходу до процесу прийняття рі...
25 ноября 2024 г.
2092
Шкураков з 9 травня по 4 вересня 2024 року виконував обов'язки міністра з питань розвитку грома...
22 ноября 2024 г.
3207
В Україні вже працює 68 індустріальних парків – 48 з них як керуючі, а у 18 вже є резиденти. У...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2820
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4024
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6440
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
455
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7720
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3790
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Вчера
921
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
980
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!