РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.057 EUR: 48.996
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.057
EUR 40.000 41.000 48.996
USD 41.880 42.360 42.057
EUR 48.750 49.249 48.996
Новость официальная

Відбувся офіційний запуск програми «Національний кешбек»

Від початку бета-тестування українці випустили понад два млн карток. Більше мільйона людей бачать кешбек у Дії, а це – 73,2 млн грн
2302
14 октября 2024 г.

Запуск «Національного кешбеку»

Міністерство економіки офіційно запустило програму підтримки громадян «Національний кешбек». 11 жовтня завершився період бета-тестування програми. Розпочався він 2 вересня.

Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко під час виступу на бізнес-форумі «Зроблено в Україні».

За цей час українці випустили понад два млн карток. Більше мільйона людей бачать кешбек у Дії, а це – 73,2 млн грн. До програми доєдналися 11 банків, сотні представників рітейлу та тисячі виробників, які додали 260 тисяч товарів.

«Зараз ми можемо сказати, що програма працює коректно, ми протестували всі системи, здійснили необхідні налаштування. І відсьогодні запускаємо «Національний кешбек» вже повноцінно, стартує рекламна кампанія. Ми продовжимо надавати технічну підтримку нашим партнерам, зокрема і новим рітейлерам і виробникам, що продовжують доєднуватись до програми», – повідомила Свириденко.

За її словами, основні торгівельні мережі вже маркують свої магазини, де діє програма, і позначають на полицях відповідні товари Нарахований кешбек – 10% від вартості товару, споживачі можуть побачити в Дії на наступний день після здійснення покупки.

Виключення – підакцизна продукція (пальне, тютюн та міцний алкоголь). Також кешбек поширюється на ліки українського виробництва, вино без додавання спирту і медові напої.

Максимальна сума виплат – 3 тис. грн на місяць. Накопичені за місяць кошти надходитимуть на створену картку раз на місяць до 20 числа наступного місяця. Їх можна буде витратити на оплату комуналку, транспорт, лікування, мобільний зв’язок, спорт, кіно. Або задонатити на ЗСУ чи купити військові облігації. Зняти готівку з рахунку, куди нараховують кошти за кешбек – неможливо. Використати кошти від кешбеку, нараховані в 2024 році, можна буде до 31 січня 2025 року.

 Цікаво про будівництво і ремонти: Ліфти та системи зберігання енергії: нові можливості для девелоперів і ОСББ від “Євроформату” і “Глобус Банку” 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Фото: Мінекономіки / Telegram

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 октября 2024 г.
2676
Видавати перші сертифікати на житло військовослужбовцям, яким присвоєно звання «Герой України&...
11 октября 2024 г.
2133
ДІАМ продовжує роз`яснювальну кампанію з підготовки об'єкта до прийняття в експлуатацію....
11 октября 2024 г.
4048
Мінекономіки разом з Міноборони мають підготувати та презентувати уряду проєкт у якому, зокрема, пер...
21 ноября 2025 г.
3518
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3665
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3905
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 декабря 2025 г.
909
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1191
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
27 ноября 2025 г.
1361
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: вже у грудні відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация