РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.885 EUR: 50.610
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.520 44.120 43.885
EUR 50.050 51.050 50.610
USD 43.730 44.230 43.885
EUR 50.400 51.010 50.610
Новость официальная

Допоможе зменшити кількість відмов: ДІАМ оприлюднила пам'ятку про прийняття об'єктів в експлуатацію

Державна інспекція архітектури та містобудування узагальнила свій досвід щодо прийняття обʼєктів в експлуатацію
2093
13 сентября 2024 г.

Пам'ятка про прийняття об'єктів в експлуатацію

Державна інспекція архітектури та містобудування працює вже три роки. Установа узагальнила свій досвід щодо прийняття обʼєктів в експлуатацію за цей період у памʼятці, яку можна скачати за посиланням  https://diam.gov.ua/storage/app/sites/31/pamiatka.pdf

Памʼятка стане надійним помічником для підготовки обʼєкта до прийняття в експлуатацію, допоможе покращити якість виконання робіт на обʼєктах, зменшити кількість відмов у видачі сертифіката та оптимізувати роботу державного органу.

Памʼятка містить перелік необхідної документації, яка має знаходитись на обʼєкті:

  • дозвіл на будівництво,
  • проєктна документація,
  • технічна інвентаризація,
  • контрольне геодезичне знімання,
  • енергетичний сертифікат, виконавча документація (акти прийняття мереж та обладнання).
  • документація є обов’язковою для отримання сертифіката.

Також ДІАМ  проілюструвала елементи основних систем та типових заходів, що є обов’язковим для прийняття обʼєкта в експлуатацію:

  • інклюзивність;
  • блискавкозахист;
  • пожежо-/вибухобезпека;
  • електропостачання;
  • газопостачання;
  • водопостачання до водовідведення;
  • благоустрій;
  • ліфти;
  • вентиляції;
  • опалення.

"Звертаємо увагу. Під час виїзного огляду головний інспектор будівельного нагляду здійснює перевірку відповідності завершеного будівництвом об’єкта прийнятим проєктним рішенням. Закликаємо всіх замовників звертати увагу на відповідний перелік з памʼятки перед поданням заяви на видачу сертифіката. Найкращим результатом, до якого ми прагнемо буде прийняття обʼєктів в експлуатацію з першого разу", також нагадує ДІАМ. 

 Цікаво про ремонти і будівництво: Як створити додатковий комфортний простір у квартирі: утеплення балконів і лоджій з використанням теплоізоляції STYROPLIT 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
13 сентября 2024 г.
6225
Випускники отримуватимуть сертифікати державного зразка. Дворічне навчання розраховане на реміс...
13 сентября 2024 г.
1667
Своєчасна та передбачувана зовнішня фінансова підтримка на умовах, що відповідають борговій стійкост...
12 сентября 2024 г.
5492
Обвал дивом минувся без постраждалих. За 18 хвилин до цього по мосту проїхав трамвай....
16 марта 2026 г.
7226
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3555
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3397
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2445
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2197
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация