РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.194 EUR: 49.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.194
EUR 40.000 41.000 49.468
USD 42.000 42.369 42.194
EUR 49.250 49.950 49.468
Новость официальная

Національний кешбек: українці почали отримувати 10% компенсації за купівлю товарів вітчизняних виробників

Понад 880 000 українців відкрили картки, на які зараховується кешбек
2671
10 сентября 2024 г.

Українці бачать перші нарахування за програмою "Національний кешбек"

Більшість українців, хто приєднався до бета-тесту програми "Національний кешбек", уже бачать свій кешбек за 2-3 вересня в Дії. Наразі обробляються дані за інші дні та незабаром все запрацює повноцінно, повідомляє пресслужба Дії.

З моменту запуску бета-тесту минулого тижня до програми "Національний кешбек" вже приєдналися понад 400 000 українців. Більш як 880 000 українців відкрили картки, на які зараховується кешбек.

Також до програми через портал "Дія" приєдналися 713 українських виробників, які зареєстрували 130 000 товарів.

Зокрема, це найбільші торговельні мережі, АЗК та аптеки, серед яких: Епіцентр K, Нова лінія, Auchan, Comfy, Сільпо, Фора, АТБ-Маркет, Аврора, NOVUS, ЕКО маркет, VARUS, OKKO, WOG, UKRNAFTA, мережа аптек АНЦ та Аптека 3i. Ще близько 100 торгових мереж у процесі приєднання, уточнюють у Мінекономіки.

Учасники програми отримують 10% компенсації за купівлю товарів українських виробників. Максимум можна отримати 3000 грн підтримки від держави на місяць.

Кошти можна витратити на комунальні, медичні послуги, транспорт, мобільний зв'язок, спорт, кіно, книги, задонатити на Сили оборони чи інвестувати у військові облігації.

Щоб усе працювало коректно, необхідно оновити не лише застосунок "Дія", а й застосунок банку, який обслуговуватиме рахунок. Картку кешбеку необхідно "прив'язати" до Дії.

 Цікаво про ремонти і будівництво: Як створити додатковий комфортний простір у квартирі: утеплення балконів і лоджій з використанням теплоізоляції STYROPLIT 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Фото: Дія / Telegram

Источник:
finance
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 сентября 2024 г.
1999
3 вересня депутати Верховної Ради провалили голосування за податковий законопроєкт №11416-д та відпр...
10 сентября 2024 г.
1993
Уряд перейменував Міністерство культури та інформаційної політики та Міністерство розвитку громад, т...
09 сентября 2024 г.
3779
Цеглини піддадуть трирічним випробуванням у космосі, які включатимуть випробування ультрафіолет...
21 ноября 2025 г.
3565
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3697
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3965
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2044
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
956
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1406
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация