РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.590 48.291 47.693
Новость

Рада призначила віцепрем'єра з відновлення - міністра розвитку громад і територій України

До Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, також планують приєднати Мінреінтеграції. Але згодом його планують розділити на Мінрегіону та Мінінфраструктури
2913
06 сентября 2024 г.

Олексій Кулеба очолив Мінвідновлення

Верховна Рада призначила віцепрем'єра з відновлення - міністра розвитку громад і територій України. Ним став Олексій Кулеба.

Про це повідомляє Telegram-канал народного депутата Ярослава Железняка.

За відповідне рішення проголосували 240 парламентарів.

Зазначимо, що Кулеба очолить Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, до якого також планують приєднати Мінреінтеграції. Але згодом його планують розділити на Мінрегіону та Мінінфраструктури.

Як голосували нардепи

Голосування по фракціях:

  • "Слуга народу" - 167
  • "Європейська солідарність" - 0
  • "Батьківщина" - 11
  • "Платформа за життя та мир" - 17
  • "За майбутнє" - 8
  • "Голос" - 1
  • "Довіра" - 16
  • "Відновлення України" - 14
  • Позафракційні - 6

Фото: результати голосування в Раді за призначення Олексія Кулеби віцепрем'єром з відновлення (t.me/yzheleznyak)

Що відомо про Олексія Кулебу

Олексій Кулеба народився 1983 року в місті Києві. У 2005 році після закінчення Київського національного економічного університету отримав диплом магістра з міжнародної економіки. У 2005-2008 роках навчався в аспірантурі Національної академії державного управління при президентові України. Є кандидатом наук із державного управління. Одружений, має двох дочок

Працював на посаді менеджера Комунального підприємства Київської обласної ради "Київ - медіа". Пізніше став старшим викладачем кафедри організації самоврядування ПАТ "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом". Був директором ТОВ "Аспер Естейр", а також працював викладачем правознавства в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Також Кулеба був помічником депутата Київської міської ради на громадських засадах, а у 2016-2017 роках радником генерального директора комунального підприємства з охорони, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо".

В листопаді 2019 року Кулебу призначили директором Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради, а у 2021-му - заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

На початку лютого 2022 року президент Володимир Зеленський призначив Кулебу очільником Київської ОДА. Втім, після вторгнення він був призначений керівником групи радників поза штатом начальника Київської обласної військової адміністрації, а згодом його знову повернули керувати областю.

У січні 2023 року Кулебу призначили заступником голови Офісу президента замість Кирила Тимошенка.

 Цікаво про ремонти і будівництво: Як створити додатковий комфортний простір у квартирі: утеплення балконів і лоджій з використанням теплоізоляції STYROPLIT 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
rbc
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 сентября 2024 г.
4719
Енергетичний стартап Form Energy оголосив про плани будівництва найбільшої у світі батареї...
05 сентября 2024 г.
2930
Попри збільшення онлайн-замовлень, бізнеси стикаються зі зниженням середнього чека, що гальмує зрост...
05 сентября 2024 г.
2090
За підсумками виконання плану умови провадження підприємницької діяльності будуть спрощені, адмініст...
Вчера
2723
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Вчера
2521
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2988
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
7579
Будівля матиме фасад, що нагадує сітку, з консолями-терасами на кожному поверсі, які забезпечуватиму...
Вчера
949
Від початку повномасштабного вторгнення рф тарифи на електроенергію суттєво зросли, експерти прогноз...
Сегодня
2914
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Сегодня
2704
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
998
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня!
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация