РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость официальная

Відбулась презентація державної стратегії щодо забезпечення житлом переселенців до 2027 року

Стратегія була розроблена для посилення спроможностей держави у вирішенні житлових питань внутрішньо переміщених осіб
2098
29 августа 2024 г.

Державна стратегія щодо забезпечення житлом ВПО 

В Україні представили Стратегію державної політики щодо забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб на період до 2027 року.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Як зауважили в Мінреінтеграції, презентація відбулася на нараді з питань житла ВПО під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Як зазначається, стратегія була розроблена для посилення спроможностей держави у вирішенні житлових питань внутрішньо переміщених осіб.

Так, учасники робочої групи презентували стратегічні цілі документу, кожна з яких має визначені завдання, шляхи їх вирішення та відповідальних за виконання.

Серед них, зокрема, створення єдиної інформаційно-аналітичної системи для кращого управління житловими потребами ВПО, підвищення ефективності функціонування місць тимчасового проживання, посилення координації дій органів влади при вирішенні усіх житлових питань ВПО.

Крім того, представили концепцію соціальної оренди житла, компенсацій, а також шляхи розширення кредитно-інвестиційних програм для полегшення доступу внутрішньо переміщених осіб до житла.

«Я вже бачу реальні практичні кроки. Дякую за працю, вкладену в розробку стратегії. Попереду маємо ще багато роботи. Але у нас вже є база, на яку можна спиратися», - резюмувала за підсумками презентації Верещук.

Нагадаємо, 20 серпня Офіс омбудсмена презентував результати аналізу виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року. Згідно з ними, на національному рівні з 62 проаналізованих заходів виконані дев'ять, три - виконані, але з порушенням строків, 22 заходи - у процесі виконання. Невиконаними залишаються 18 заходів операційного плану.

 Цікаво дізнатись: Індивідуальні рішення для ефективної комунальної техніки на базі Daewoo Trucks 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 августа 2024 г.
2526
Будівництво євроколії Чоп-Ужгород йде за графіком і буде завершене до липня 2025 року...
29 августа 2024 г.
2256
У червні банки України видали 607 іпотечних кредитів на суму 1 млрд грн, що на 41,5% менше порівняно...
29 августа 2024 г.
2754
Додаткові логістичні витрати можуть призвести до того, що українські підприємства стануть неконкурен...
26 мая 2025 г.
2984
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2888
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4174
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
40
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1404
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2860
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1560
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
996
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация