РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.885 EUR: 50.610
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.520 44.120 43.885
EUR 50.050 51.050 50.610
USD 43.730 44.230 43.885
EUR 50.400 51.010 50.610
Новость официальная

В ЄДЕССБ оновили функціонал для кваліфікаційних центрів сертифікації енергоаудиторів

Відтепер ті центри, які пройшли відповідну акредитацію, мають можливість вносити інформацію про видані сертифікати енергоаудиторам
2253
15 августа 2024 г.

Новий функціонал для кваліфікаційних центрів сертифікації енергоаудиторів

В Єдиній державній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) запрацював оновлений функціонал для кваліфікаційних центрів сертифікації енергоаудиторів. Про це повідомляє Міністерство відновлення.

Сертифікація осіб, які мають намір впроваджувати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності, енергетичного аудиту будівель та обстеження технічних установок, проводиться кваліфікаційними центрами. Раніше цим займалися атестаційні комісії на базі вищих навчальних закладів.

Відтепер ті центри, які пройшли відповідну акредитацію, мають можливість вносити інформацію про видані сертифікати енергоаудиторам. А також: авторизовувати центр в e-системі, заповнювати відомості про нього та створювати сам сертифікат. Наразі вже працюють 3 такі центри.

Таке оновлення змінює повноваження енергоаудиторів, значно спрощує їх роботу, надає змогу працювати на конкурентоспроможному та прозорому ринку.

 Цікаво про будівництво і ремонти: Сучасні методи теплоізоляції трубопроводів і теплопунктів. Рекомендації спеціалістів SWEETONDALE 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 августа 2024 г.
2649
Децентралізація влади, яка супроводжувалася передачею широкого кола повноважень держави «на мі...
14 августа 2024 г.
2237
Державний план розвитку відновлюваної енергетики передбачає, що до кінця десятиліття понад чверть ен...
14 августа 2024 г.
2117
Йдеться про енергію сонця, вітру, біогазу, а також мікро- та малі гідроелектростанції...
16 марта 2026 г.
7240
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3558
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3398
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2447
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2197
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация