РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

ЄС надав 100 млн євро на відновлення та захист об'єктів енергетичної інфраструктури

Єврокомісія доручила спрямувати ці кошти на модернізацію, ремонт і відновлення підстанцій
1870
22 июля 2024 г.

Відновлення і захист енергетичної інфраструктури

«Укренерго» отримала грант у розмірі 100 млн євро від Євросоюзу для відновлення та зміцнення енергетичної інфраструктури.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Угоду підписали Володимир Кудрицький, голова правління «Укренерго», і Лоренц Гесснер, голова Представництва німецького державного банку розвитку KfW в Україні. Підписання відбулося за участі заступника міністра енергетики Романа Андарака та членів представництва ЄС в Україні.

Єврокомісія доручила KfW спрямувати ці кошти на кілька проєктів:

  • модернізацію високовольтних підстанцій у західних регіонах України та розбудову міждержавних інтерконекторів, які з’єднують Україну з енергосистемою Європи;
  • ремонт і відновлення пошкодженого через обстріли обладнання на підстанціях, а також закупівлю нового обладнання;
  • посилення захисту підстанцій «Укренерго» для забезпечення їхньої безпеки.

Цей грант – друга фаза програми «Реконструкція та відновлення інфраструктури передачі електроенергії України». Перша фаза, на суму 15 млн євро, була затверджена під час Берлінської конференції з відновлення України (#URC2024) у червні цього року.

Нагадуємо, з початку повномасштабної війни «Укренерго» вже залучила міжнародної допомоги на 1,5 млрд євро, зокрема 324 млн євро за підтримки KfW.

 Цікаво про будівництво: HYDROBASE ELAST - нова професійна універсальна бітумно-полімерна гідроізоляція преміальної якості 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 июля 2024 г.
3147
Які ключові завдання стоять перед органами місцевого самоврядування та із чого вони можуть розпочати...
19 июля 2024 г.
1959
Кошти будуть спрямовані на відновлення енергетичної та соціальної інфраструктури...
15 июля 2024 г.
2062
Наступного тижня Охматдит відбере компанію, яка буде проводити будівельні роботи...
16 июня 2025 г.
2790
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2559
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3031
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1556
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7109
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3069
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
478
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3094
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!