РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.641 EUR: 48.782
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.641
EUR 40.000 41.000 48.782
USD 41.500 41.999 41.641
EUR 48.650 49.351 48.782
Новость

Зареєстровано два нових індустріальних парки

Нові індустріальні парки сприятимуть розвитку пріоритетних галузей, що стануть локомотивом для відновлення української економіки
3047
31 мая 2024 г.

Нові індустріальні
парки

Кабінет Міністрів України включив індустріальні парки «Тячів» на Закарпатті та «Сміла» на Черкащині до Реєстру індустріальних парків.

Таке рішення уряд ухвалив 30 травня 2024 року, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«Розвиток індустріальних парків – важлива складова економічної політики підтримки українських виробників у межах програми «Зроблено в Україні». Адже завдяки новим виробничим майданчикам ми можемо допомогти бізнесу залучити більше інвестицій та створювати нові робочі місця, що також допоможе соціально-економічному розвитку регіонів. Нові індустріальні парки, які сьогодні включили до реєстру, сприятимуть розвитку пріоритетних галузей, що стануть локомотивом для відновлення української економіки», - зазначив заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

Концепція індустріального парку «Тячів» передбачає, що на площі 61,47 га буде створено до 3100 нових робочих місць у переробній промисловості. На його території будуть виготовляти скло та вироби із нього, працюватимуть деревопереробні підприємства, підприємства з обробки, оздоблення та різки декоративного та будівельного каменю, також буде відбуватись виробництво іншої продукції. Паралельно на території парку планують займатись науково-технічною діяльністю, працювати у сферах інформації й телекомунікацій, альтернативної енергетики, зберігання енергії та інших сумісних сферах діяльності.

Індустріальний парк «Сміла» буде розташований на площі 61,32 га. Там планується створити до 3000 робочих місць у галузях переробки агропродукції та проведення науково-технічних досліджень. Перспективними напрямками діяльності підприємств в індустріальному парку може бути виробництво та розвиток технологій, необхідних для відновлення та модернізації енергетичної інфраструктури України. Планується виготовляти компоненти та обладнання для вітро- та сонячних електростанцій, обладнання для зберігання виробленої енергії установок для виробництва біометану як чистого джерела енергії та багато іншого, необхідного для відновлення української енергетики.

Як повідомлялося, до Реєстру індустріальних (промислових) парків внесено вже 81 індустріальний парк. У державному бюджеті на 2024 рік на виконання програми розвитку індустріальних парків закладено 1 мільярд гривень.


Цікаво про нерухомість:
 відомий виробник будівельних матеріалів презентує оновлений асортимент продукції теплоізоляційних і гідроізоляційних матеріалів


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 мая 2024 г.
3194
Кабінет міністрів значно ускладнив умови, за яких бізнес зможе уникнути знеструмлень...
31 мая 2024 г.
2987
Через війну напружена ситуація на ринку праці зберігатиметься ще тривалий час...
30 мая 2024 г.
6223
План ізраїльського уряду містить триетапну програму повернення Гази до самоврядування та реінтеграці...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3009
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
27 июня 2025 г.
6982
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8792
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4471
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2865
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3068
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!