РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.978 EUR: 50.935
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.978
EUR 40.000 41.000 50.935
USD 43.990 44.435 43.978
EUR 50.770 51.469 50.935
Новость

Будівельна палата України долучилася до Форуму «Роль соціального партнерства у розвитку людського потенціалу»

Захід мав на меті сприяти узгодженій діяльності влади, роботодавців, професійних спільнот, а також використання можливостей міжнародного співтовариства для розвитку національної системи кваліфікацій України
1484
13 мая 2024 г.


Захід ініційований Українським союзом промисловців і підприємців та Національним агентством кваліфікацій, мав на меті сприяти узгодженій діяльності законодавчої та виконавчої влади, роботодавців, професійних спільнот, а також використання можливостей міжнародного співтовариства для розвитку національної системи кваліфікацій України та її інтеграції в європейський та світовий простір.

У виступах представників влади, зокрема Мінекономіки, Міносвіти, Національного агентства кваліфікацій, керівників навчальних закладів, вчених і експертів, йшлося про те, що у сучасних умовах глобальних трансформацій світової економіки та російсько-української війни гостро постає проблема формування та розвитку людського капіталу.

Війна спонукає терміново модернізувати виробництво, змінювати пріоритети у розвитку економіки, розвивати новітні галузі, а це неможливо без швидких, зрозумілих  і конкурентних систем підготовки кваліфікованих працівників сучасного рівня.

Учасники Форуму «Роль соціального партнерства у розвитку людського потенціалу» вважають першочерговими наступні завдання:

– Ініціювання в невідкладному порядку розгляд питання розвитку людського капіталу в Україні на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради та в форматі Галузевих тристоронніх соціально-економічних рад;

– Інтенсифікація розроблення професійних стандартів на компетентнісній основі та врахування їх вимог при розробленні освітніх стандартів та програм;

– Сприяння розвитку неформальної освіти, створення умов для інформального навчання та визнання їх результатів;

– Інтеграція Національної системи кваліфікацій у загальноєвропейський кваліфікаційний простір та врахування вимог директив в українському законодавстві;

Тільки успішна співпраця громадянського суспільства, влади та бізнесу за підтримки міжнародних фондів та організацій може забезпечити зростання людського капіталу та сталий розвиток в Україні.

Резолюція Форуму буде надіслана Верховній Раді, Уряду України для реагування.

У Форумі взяли участь представники Будівельної палати України, зокрема Перший віце-президент Станіслав Сташевський, віце-президент – виконавчий директор Анатолій Дронь, член Ради БПУ Дмитро Матвійчук, керівники ряду підприємств і учбових закладів галузі.

Источник:
budpalata
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Форумы, конгрессы, заседания
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2024 г.
2085
Законопроєкт дозволить розв’язати нагальні проблеми роботодавців у підготовці фахівців безпосе...
30 апреля 2024 г.
3227
До предметної розмови на сесії долучилися Народні депутати України попередніх скликань, члени АНДУ, ...
24 апреля 2024 г.
4358
Мета консультацій – зібрати пропозиції щодо ініціатив, запропонованих у законопроєкті «П...
14 января 2026 г.
3351
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4140
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4128
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1414
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
26 февраля 2026 г.
1496
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1345
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
необходима регистрация