РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.604 EUR: 47.187
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.604
EUR 40.000 41.000 47.187
USD 41.340 41.839 41.604
EUR 46.800 47.551 47.187
Новость

Стало відомо, чи планують компанії повертати співробітників в офіс і якому формату роботи віддають перевагу україніці (ІНФОГРАФІКА)

Зменшилась інтенсивність найму на посади, які передбачають дистанційну зайнятість. В той же час на вакансії з віддаленою зайнятістю надходить більше відгуків і такі пропозиції роботи вдається швидше опрацьовувати
3327
10 апреля 2024 г.

Віддаленка vs робота в офісі

Попри повномасштабну війну та умови, у яких працівники виконують свою роботу з різних куточків світу, окремі компанії наполягають на поверненні співробітників до офісів.

Про це свідчать результати дослідження спеціалізованого порталу з пошуку роботи.


Чи планують компанії повертати співробітників в офіс

15% українських компаній вже повернули працівників на робочі місця, а 20% планують це зробити. А от 16% респондентів поки не мають таких планів.

Також зменшилась інтенсивність найму на посади, які передбачають дистанційну зайнятість. Припинили наймати працівників на віддалену роботу 66% роботодавців, тоді як по 17% опитаних продовжують пропонувати дистанційку як усім кандидатам, так і лише для певних посад.

Цікаво те, що роботодавці помічають - на вакансії з віддаленою зайнятістю надходить більше відгуків і такі пропозиції роботи вдається швидше опрацьовувати. Саме так відповіли 41% представників компаній. 34% користувачам однаково складно закривати будь-які вакансії.


Який формат роботи переважає

Деякі компанії не впроваджують директивних рішень і практикують гібридні моделі роботи, де співробітники працюють як з офісу, так і з віддалених місць.

62% респондентів відповіли, що їхні організації працюють офлайн, 18% - онлайн. Змішаний формат використовують 20% роботодавців.

Якому формату роботи надають перевагу пошукачі

Однак багато працівників бажають залишатися на дистанційній роботі через більшу зручність, ефективність та баланс між роботою і особистим життям.

Опитування показало, що серед двох вакансій з однаковими умовами 34% користувачів сайту нададуть перевагу тій, у якій пропонується віддалений формат роботи, 23% - в офісі. 43% опитаних відповіли, що їм байдуже, аби лиш працювати.

Також 45% респондентів хотіли б працювати лише віддалено, якби їхня посада дозволяла. За гібридну роботу: і в офісі, і вдома - 27% опитаних.


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Аналітика та інфографіка: Work. ua

Источник:
thepage
10 апреля 2024 г.
2776
Співпраця з Данією допоможе сформувати нове покоління спеціалістів у сфері енергоефективності т...
12 апреля 2024 г.
2899
Процес, розроблений дослідниками, імітує фотосинтез, подібно до того, як рослини використо...
12 апреля 2024 г.
2009
Декларація визнає велосипед екологічним, доступним і недорогим засобом пересування, який має значну ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2731
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3952
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6378
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
4649
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
Вчера
870
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
471
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Сегодня
917
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Сегодня
974
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
612
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
784
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!