РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.038 EUR: 48.654
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.038
EUR 40.000 41.000 48.654
USD 41.900 42.310 42.038
EUR 48.650 49.210 48.654
Новость

В Китаї триває будівництво найвищого автомобільного мосту у світі

Міст через каньйон Хуацзян на південному заході КНР матиме довжину 2890 м та висоту 625 м
6443
03 апреля 2024 г.

В Китаї будують
найвищий міст у світі

В китайській провінції Гуйчжоу триває будівництво автомобільного мосту, що стане найвищою подібною спорудою у світі.

Про це пише Сіньхуа.

Повідомляється, що міст через каньйон Хуацзян на південному заході КНР матиме довжину 2890 м та висоту 625 м.

Відзначимо, що в 2016 році також у провінції Гуйчжоу був побудований попередній світовий рекордсмен - вантовий підвісний міст заввишки 570 м. А до того найвищим - від проїжджої частини до земної поверхні - вважався відкритий у 2009 році 496-метровий міст через річку Сидухе у провінції Хубей.

Станом на 2016 рік сім із десяти найвищих мостів КНР знаходилися саме у південно-західній провінції Гуйчжоу.


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 апреля 2024 г.
4709
Що відбувалося на ринку складів у 2023 році та на що чекати в поточному році...
02 апреля 2024 г.
4035
Цьогоріч нові ТРЦ розпочнуть роботу в Ужгороді, Мукачево та Івано-Франківську. А ...
02 апреля 2024 г.
2143
Стримуючими факторами залишаються посилення обстрілів критичних об'єктів, недостатнє міжнародне фіна...
22 сентября 2025 г.
3564
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3765
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190131
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 ноября 2025 г.
1819
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3145
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация