РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.997 EUR: 48.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.997
EUR 40.000 41.000 48.767
USD 41.770 42.180 41.997
EUR 48.550 49.249 48.767
Новость

У «Дії» можна буде отримати повідомлення про початок будівництва. Голова ДІАМ ознайомив з подробицями

Йдеться, наприклад, про автоматичне внесення до заявок масиву даних за номером будівельного паспорта
2870
29 января 2024 г.

Автоматизація послуг
у будівництві

У Державній інспекції архітектури та містобудування сподіваються, що незабаром можна буде отримати в Дії повідомлення про початок будівництва.

Про це розповів голова Державної інспекції архітектури та містобудування Олександр Новицький.

"У другій половині минулого року ми разом з іншими відомствами - Мінвідновлення, Мінцифри, ДП «Дія» працювали над усуненням технічних несправностей в Реєстрі будівельної діяльності. І тепер готові продовжувати розвиток та автоматизацію нових послуг. Впевнений, що вже цьогоріч ця система стане найкращим другом для кожного забудовника, для кожного громадянина, який буде нею користуватися. Адже вона матиме багато корисних функцій", - сказав Новицький.

Він зазначив, що йдеться, наприклад, про автоматичне внесення до заявок масиву даних за номером будівельного паспорта. Заявникові достатньо буде вказати цей номер, а система автоматично заповнить усі необхідні поля, що, поміж іншого, не лише заощадить час, а й унеможливить будь-які помилки.

"І на підставі цієї технології вже в першому кварталі розраховуємо реалізувати нову послугу в застосунку «Дія». Це буде перша будівельна послуга у додатку: автоматичне подання заяви, повідомлення про початок виконання будівельних робіт та декларації про завершення робіт. Все заповнюватиметься автоматично після введення номера будівельного паспорта", - сказав Новицький.

Тобто, людині треба буде просто натиснути і підписати це електронним підписом у "Дії". Далі - можливість навіть автоматично зареєструвати і отримати одразу у смартфоні витяг документа про легальне оформлення будівництва. 


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 января 2024 г.
3254
У держави поки що немає актуальних даних щодо того, яким фондом недобудованого житла вона оперує і т...
29 января 2024 г.
1982
Пропонується урегулювати норми приєднання до систем централізованого водопостачання та/або централіз...
26 января 2024 г.
2010
Облікова ставка НБУ залишиться на 15%, враховуючи баланс ризиків. Найбільші з них – більша три...
22 сентября 2025 г.
3497
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3716
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189993
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
24 октября 2025 г.
2962
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1637
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация