РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

У ВР створено робочу групу з вирішення житлових питань внутрішньо переміщених осіб

Робоча група розроблятиме стратегії забезпечення ВПО житлом та створюватиме фонди тимчасового житла для внутрішніх переселенців
2939
15 января 2024 г.

Робоча група з вирішення
житлових питань ВПО


При Тимчасовій спеціальній комісії ВР утворили робочу групу з вирішення житлових питань внутрішньо переміщених осіб, яка проводитиме аудит житлового фонду для визначення приміщень для проживання.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.



Учасники засідання Координаційного штабу з питань ВПО під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук визначили, що робоча група розроблятиме стратегії забезпечення ВПО житлом та створюватиме фонди тимчасового житла для внутрішніх переселенців.

Також група проводитиме системний аудит та інвентаризацію усіх потенційно придатних для проживання приміщень, визначатиме стан використання кожного з об’єктів й обраховуватиме вартість приведення кожного об’єкта до належного стану для проживання.

Група працюватиме над розробкою і впровадженням механізмів залучення коштів міжнародних партнерів та будівельного бізнесу для оперативного вирішення житлових питань ВПО.

Верещук наголосила на тому, що житло для переселенців має стати одним із пріоритетних напрямів роботи усіх відповідальних відомств, а також подякувала народним депутатам за співпрацю у вирішенні цього питання.


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Сила краси: надміцні поліровані підлоги із Peneseal

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 декабря 2023 г.
1859
Допомога у відновленні включає заміну або ремонт зруйнованих дахів, вікон та дверей...
25 декабря 2023 г.
4401
Крім того, було приведено до реалій ринку граничну вартість квадратного метра в тому чи іншому насел...
22 декабря 2023 г.
3406
Крім того, Фонд енергоефективності дозволив повторно подавати документи на отримання гранту, якщо бу...
16 марта 2026 г.
7111
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3523
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3388
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2343
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2169
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес: міста та ринок нерухомості
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
при регистрации