РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

На Миколаївщині відновили дев'ять мостів та систему водопостачання

У деокупованій громаді на Миколаївщині відновили дев'ять мостів та систему водопостачання
2315
13 ноября 2023 г.

Відбудова
Миколаївщини

У деокупованій Снігурівській громаді на Миколаївщині відновлено сім мостів автомобільного сполучення і два пішохідні, а також систему водопостачання.

Про це йдеться у відеозвіті голови Снігурівської міської військової адміністрації Івана Кухти, опублікованому у Фейсбуці голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, передає Укрінформ.

«Наші мости, будинки та дороги дуже постраждали як під час окупації, так і після підриву росіянами Каховської ГЕС, коли було затоплено 13 населених пунктів, 375 будинків зруйновані частково або повністю. Наразі ми вже відновили сім мостів автомобільного сполучення і два пішохідні», - сказав Кухта.

За його словами, це сталося завдяки 36 Конотопському шляхо-відновлювальному полку, АВТ-Баварія, платформі UNITED24 та Миколаївській ОВА.

Кухта також наголосив, що на сьогодні майже повністю відновлене і водопостачання у місті Снігурівка, яке було зруйноване обстрілами. Окрім централізованого водопроводу, відкрили п’ять свердловин, які забезпечують три мікрорайони міста питною водою.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 ноября 2023 г.
2119
Відновлення перевірок бізнесу - одна з двох ключових вимог Міжнародного валютного фонду дл...
09 ноября 2023 г.
4602
Крамниця розташована вздовж 800-метрової дороги Via ferrata - з італійської залізний шлях ...
09 ноября 2023 г.
1889
Визначення матеріальної шкоди, яку завдала російська агресія громадянам України, треба починати з&nb...
22 июля 2025 г.
2931
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2862
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6449
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1770
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
25 июля 2025 г.
1574
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
823
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1732
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!