РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.041 EUR: 48.427
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.041
EUR 40.000 41.000 48.427
USD 41.780 42.185 42.041
EUR 48.120 48.740 48.427
Новость

Одна з найбільших будівельних компаній Азії профінансує будівництво та ремонт українських шкіл, дитсадків та лікарень

Всі дитсадки, школи й лікарні, які будуватимуться або ремонтуватимуться за фінансової підтримки південнокорейської компанії, матимуть захисні споруди
2923
01 ноября 2023 г.


SsangYong допоможе
у відбудові


30 жовтня в Києві відбулася робоча зустріч між представниками Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та компанією SsangYong Engineering. Головною метою зустрічі було обговорення можливостей співпраці та партнерства у процесі створення захисних споруд у дитячих садках, школах та лікарнях.

Про це пише Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Повідомляється, що Ssangyong планують профінансувати будівництво та ремонт семи об’єктів соціальної інфраструктури. Це побудова двох дитсадків, двох шкіл та ремонти лікарні у Миколаївській області, ліцею в Миколаєві та школи в місті Харків. 

Всі дитсадки, школи й лікарні, які будуватимуться або ремонтуватимуться за фінансової підтримки південнокорейської компанії, матимуть захисні споруди.

У Мінстратегпромі додали, що подальші кроки очікуються у першому кварталі 2024 року.  

Зазначається, що Ssangyong E&C – одна з найбільших будівельних компаній в Азії. Їх діяльність охоплює всі сфери будівництва: будівлі, дороги, метро, залізниці, аеропорти, гавані, дамби, мости, тунелі й заводи. Компанія реалізувала 135 проектів у світі загальною вартістю 9 млрд. дол. США в 20 країнах, включаючи Сінгапур, Індонезію, Малайзію, Саудівську Аравію, Йорданію та Індію. 

Нагадаємо, український уряд виділив з резервного фонду держбюджету понад 1,2 млрд гривень на посилення оборонних рубежів північно-східних регіонів України. Дані кошти будуть спрямовані на будівництво військових інженерних та фортифікаційних споруд.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
delo
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 ноября 2023 г.
2367
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, куди спрямують кошти...
31 октября 2023 г.
2931
Завдяки впровадженню eDem, який дозволить впливати на вибір проєктів відновлення і моніторити їх реа...
30 октября 2023 г.
5153
На черзі - гідроізоляція та асфальтування мосту та ремонт підходів...
22 сентября 2025 г.
3540
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3757
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190065
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1759
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3105
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация