РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.896 EUR: 50.713
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.896
EUR 40.000 41.000 50.713
USD 43.730 44.230 43.896
EUR 50.780 51.480 50.713
Новость

АНОНС: розширене зібрання КБУ, 9 серпня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

Напередодні Дня будівельника, 09 серпня 2023 року відбудеться розширене зібрання КБУ
2623
09 августа 2023 г.



Розширене зібрання КБУ

Коли: 9 серпня 2023 року
Де: Київ, (офіційні листи-запрошення будуть надіслані учасникам КБУ)

Зважаючи на нові виклики, можливості, зміни та велику відповідальність за майбутнє нашої країни, будівельна галузь має важливу місію – відновити міста та інфраструктуру України. Таким чином на плечі будівельників лягає тяжка робота пов’язана із відбудовою нашої держави.

Головний меседж зустрічі — консолідація спільних зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні та реалізації майбутньої відбудови країни за принципом Build Back Better.

Під час засідання обговоримо нагальні питання стану будівельної галузі у воєнний період та взаємодії з органами державної влади, виклики відбудови. До участі запрошені представники влади, будівельного бізнесу, партнери КБУ, а саме: керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань.

Зараз, коли Україна протистоїть зовнішньому ворогу, все цінніше стає єднання у реалізації цієї спільної місії. Український бізнес мужньо долає перепони та виклики, беззупинно йде вперед і веде за собою країну. Підтримуючи будівельну галузь зараз — ми підтримуємо економіку майбутньої України. Адже відбудова стане одним з флагманів економічного зростання та ключовою точкою співпраці з іноземними партнерами.

До зустрічі на розширеному зібранні КБУ!

Дата: 09 серпня 2023 року;

Офіційні листи-запрошення будуть надіслані учасникам КБУ!

При виникненні додаткових питань звертайтесь до виконавчої дирекції КБУ:
office@kbu.org.ua
(044) 200 04 52

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Інформацію опубліковано на правах реклами
Источник:
kbu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 июля 2023 г.
2198
Італійські партнери ініціюють новий діалог про відбудову України...
20 июля 2023 г.
1686
Сьогодні відбудеться восьме засідання Робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України. ...
14 января 2026 г.
3333
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4130
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4115
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 марта 2026 г.
1391
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
26 февраля 2026 г.
1484
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1336
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
необходима регистрация