РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.220 EUR: 48.163
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.220
EUR 40.000 41.000 48.163
USD 41.050 41.490 41.220
EUR 48.100 48.771 48.163
Новость

Україна та Швейцарія налагоджують співпрацю в питаннях відновлення та регіонального розвитку

Мета – налагодження ефективної співпраці центральної та місцевої влад, бізнесу та громадськості в питаннях відновлення України та регіонального розвитку
3044
30 марта 2023 г.


Співпраця
у відбудові


Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Швейцарська агенція з розвитку співробітництва спільно впроваджуватимуть проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України» (UCORD). Його мета – налагодження ефективної співпраці центральної та місцевої влад, бізнесу та громадськості в питаннях відновлення України та регіонального розвитку. 

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та Тимчасово повірений у справах Швейцарії в Україні Андреас Хубер. 

«Успішність відновлення України залежить від того, наскільки ефективною та скоординованою буде робота всіх зацікавлених сторін - центральної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості та міжнародних партнерів. Використання потенціалу та експертних потужностей Агенцій регіонального розвитку є однією із базових умов в цьому контексті.

Агенції регіонального розвитку є інклюзивною платформою, де всі сторони можуть спільно працювати над розробкою планів відновлення, оновленням регіональних стратегій  розвитку тощо. Дякую швейцарським партнерам за їх інтерес та готовність допомогти Україні в розбудові політики регіонального розвитку та впровадженні реформи децентралізації», - прокоментував Олександр Кубраков.

Згідно з Меморандумом, центральна влада, органи місцевого самоврядування також співпрацюватимуть з бізнесом в питанні надання якісних послуг у критичних для населення напрямках: водопостачання, водовідведення та управління відходами.

Документ також передбачає створення спільної Наглядової ради, яка проводитиме моніторинг реалізації проєкту. Це сприятиме покращенню прозорості та підзвітності використання коштів, направлених на впровадження ініціативи.

Проєкт UCORD відповідає меті та завданням Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

Довідково. Агенції регіонального розвитку - недержавні, неприбуткові установи, створення яких передбачено Законом України «Про засади державної регіональної політики». Їх ключова мета - підтримка регіональної влади та органів місцевого самоврядування в процесі формування та реалізації державної регіональної політики, зокрема щодо розробки регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації тощо.

Агенції створені в усіх областях України, окрім Харківської та Миколаївської. Наразі триває робота над відкриттям агенцій в цих двох областях. 

Цікаво дізнатись: як підібрати надійний блок безперебійного живлення

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
mtu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 марта 2023 г.
4308
Бер Гріллз став першим британським амбасадором United24 і просуватиме напрям "Відбудова України...
30 марта 2023 г.
4565
Мова йде, зокрема, про автомобільний міст через річку Інгулець поблизу населених пунктів Боровий Кут...
29 марта 2023 г.
2143
Міністр праці та економіки Республіки Австрія Мартін Кохер підтвердив зацікавленість австрійського у...
13 августа 2025 г.
3360
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
181790
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3410
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1463
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2001
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1358
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!