РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.731 EUR: 48.762
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.731
EUR 40.000 41.000 48.762
USD 41.550 41.999 41.731
EUR 48.500 49.249 48.762
Новость

IKEA закрила угоду з продажу своєї останньої фабрики в росії

IKEA в росії мала 4 фабрики, 14 магазинів у торгових центрах "Мега", а також кілька магазинів міського формату "ІКЕА Сіті" та дизайн-студій
6201
27 марта 2023 г.


IKEA позбавилася всіх
своїх виробництв у рф


Шведська IKEA закрила угоду з продажу свого останнього виробничого майданчика в росії - меблевої фабрики в Новгородській області. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Фабрику продали співвласнику петербурзької Stolex Вадиму Осипову.

Два інших підприємства дісталися лісопромисловій компанії з Комі "Лузаліс".

Згідно з інформацією, отриманою з джерел видання "Ъ", сума всіх угод склала близько 15 мільярдів рублів, що на 25% менше, ніж хотів продавець.

Великі компанії з різних галузей виявляли інтерес до купівлі фабрик, проте деякі з них відмовилися від угоди через те, що компанія IKEA не погодилася передати права на вироблювані нею в росії меблі.

IKEA в росії мала 14 магазинів у торгових центрах "Мега", а також кілька магазинів міського формату "ІКЕА Сіті" та дизайн-студій.

Також чотири фабрики: у Підмосков'ї (Єсипово), Ленінградській та Кіровській областях (у Тихвіні та Червоній Поляні відповідно) та Великому Новгороді. Виторг ТОВ "Ікеа Дім" у 2021 році склав 157,3 млрд рублів, що на 27,8% більше, ніж роком раніше (123,1 млрд рублів).

IKEA – світовий лідер з виробництва та продажу меблів та товарів для дому, створений у 1943 році шведським підприємцем Інгваром Кампрадом.

Цікаво дізнатись: як підібрати надійний блок безперебійного живлення

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Кто покинул рынок РФ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 марта 2023 г.
3364
Компанія працювала у рф понад 30 років на 19 підприємствах...
02 марта 2023 г.
2695
Компанія продала свій російський бізнес місцевому керівництву...
01 марта 2023 г.
3167
НАЗК вважає, що менеджмент мережі демонструє максимальну лояльність до режиму країни-агресора...
22 сентября 2025 г.
3466
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3701
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189961
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
893
Київська школа економіки (KSE) спільно з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарств...
14 октября 2025 г.
3244
14-16 жовтня в МВЦ, м. Київ відбудеться Міжнародна виставка будівельних технологій, матеріалів ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация