РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.080 EUR: 50.578
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 44.080
EUR 40.000 41.000 50.578
USD 43.800 44.240 44.080
EUR 50.300 51.000 50.578
Новость

Как проходила выставка «АGRO BUILD-EXPO 2016»? Фотоотчет с места событий (ОБНОВЛЕНО)

С 8 по 11 июня в г. Киеве (ВДНХ, ул. Глушкова, 1) проходила выставка AGRO BUILD-EXPO, в рамках которой состоялось 2 научно-практических конференции «Современные конструктивные технологии и материалы для объектов агробизнеса» и «Малоэтажное жилищное и коттеджное строительство в Украине». Узнайте о том, что было интересного на главной агростроительной выставки Украины.
5900
10 июня 2016 г.
Build Portal, Build папарации



Узнайте, чем запомнилась главная агростроительная выставка в Украине. Ключевые события с «АGRO BUILD-EXPO 2016», а также с конференций «Современные конструктивные технологии и материалы для объектов агробизнеса», а также «Малоэтажное жилищное и коттеджное строительство в Украине» в фотографиях. 






Узнать больше о компании Stropuva >>>







Узнать больше о компании Zeppelin >>>







Узнайте больше о компании Катто >>>





Узнайте больше о компании Dyckerhoff >>>





Узнайте больше о компании Золотой Мандарин >>>





Узнайте больше о компании Валькирия >>>














































































Источник и фото: Пресс-служба Главного строительного портала Украины Build Portal
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Выставки, фестивали
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 июня 2016 г.
6441
Вторая часть РЕВИЗИИ выставки Aqua Therm Kyiv 2016: блиц-интервью с участниками.Традиционно, команда...
10 июня 2016 г.
3970
С 17 по 20 мая 2016 г. в Международном Выставочном Центре (г. Киев, пр. Броварской, 15) состоял...
03 июня 2016 г.
1952
Организаторы продолжают подводить итоги выставки KyivBuild-2016, состоявшейся 2-4 марта 20...
16 марта 2026 г.
6657
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
Вчера
1695
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
12 марта 2026 г.
3432
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1914
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Вчера
1695
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
26 февраля 2026 г.
1526
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации