РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.611 EUR: 48.285
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.611
EUR 40.000 41.000 48.285
USD 41.350 41.831 41.611
EUR 48.150 48.771 48.285
Новость

Шольц закликав світову спільноту допомогти у відбудові України

Канцлер ФРН вважає важливим спланувати зусилля світової спільноти щодо відбудови України на багато років вперед
2185
24 октября 2022 г.


Координація зусиль
щодо відбудови України


Світ має допомогти Україні не лише захиститися від агресора, але й відбудуватися

Про це канцлер ФРН Олаф Шольц заявив у суботньому подкасті.

«Відбудова буде великим, величезним завданням. І нам доведеться багато вкласти, щоб це добре працювало. Україна не може зробити це сама. Європейський Союз не може зробити це сам. Це може зробити лише вся світова спільнота, яка зараз підтримує Україну. І робити це їй доводиться довго», - сказав канцлер.

Він вважає важливим не тільки «дуже конкретно» визначити, що потрібно зробити, куди потрібно вкласти інвестиції, як можна організувати відновлення, але й подумати і про те, як протягом багатьох років, навіть десятиліть світове товариство зможе фінансувати таку відбудову.

Цим питанням буде присвячена експертна конференція, яку Шольц як головуючий G7 разом із главою Комісії Європейського Союзу Урсулою фон дер Ляєн скликають у Берліні 25 жовтня. «Йдеться про те, щоб зараз, серед жахів війни, надіслати знак надії, що все знову покращується», - зауважив політик.

Він нагадав, що щодня світ бачить картини жахливих руйнувань, які завдає Україні російська війна: зруйновані села, зруйновані міста, дороги, залізниці, лінії електропередач, лікарні, школи, бібліотеки, університети… У цій війні вже зруйновано неймовірну кількість того, що було створено століттями.

"І поки світ намагається підтримати Україну та її народ у захисті незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, її демократії та свободи, вже треба думати про майбутнє, про те, як забезпечити гарне майбутнє для тих, хто живе в Україні, щоб економіка знову зростала і все працювало", - сказав Шольц.

Нагадаємо, перша конференція з відбудови відбулася в швейцарському Лугано в липні. Україна представила свою концепцію, утім, жодних фінансових зобов’язань країни-учасниці не брали.

Цікаво дізнатись: як обрати газову теплову гармату

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 октября 2022 г.
1242
У Єврораді наголосили, що мають намір підтримувати відбудову України разом із міжнародними парт...
24 октября 2022 г.
3863
У Типовому положенні про агенцію регіонального розвитку визначено основні засади створення та функці...
21 октября 2022 г.
1740
Організації, які вже зареєструвалися на платформі, уже почали приймати перші пожертви від іноземців...
31 июля 2025 г.
3260
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2979
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2900
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
06 августа 2025 г.
5519
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5447
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
446
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1124
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2765
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2005
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!