РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.483 EUR: 47.201
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.483
EUR 40.000 41.000 47.201
USD 41.300 41.801 41.483
EUR 47.100 47.799 47.201
Новость

Чилійський архітектор запропонував проєкт меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі (ФОТО)

Ось проєкт меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі від чилійського архітектора Крістіана Віттіга
4128
19 октября 2022 г.


Проєкт меморіалу
мешканцям Ірпеня й Бучі


Перші ескізи проєкту меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі запропонував чилійський архітектор Крістіан Віттіг, повідомляє Irpin Reconstruction Summit.

За задумом, мурал має поєднати простір для вшанування памʼяті про загиблих цивільних і «природу як символу життя».

Поруч хочуть спроєктувати галерею «Притулок памʼяті», її пропонують вбудувати в землю, а прохід до галереї має нагадувати кратер від вибуху.

«Галерея розкриватиме історію міста в період 2022 року», – розповідають автори проєкту.

Мурал планують зробити у формі дерев з облаштованими вівтарями для вшанування памʼяті кожної жертви. Для будівництва пропонують використати матеріали «з високою екологічною цінністю».

Зауваження й пропозиції просять надсилати на електронну пошту iryna.yarmolenko@irpinhelp.com.



Раніше архітектор розповідав, що будувати варто не у висоту, а в ширину. Для цього він пропонував будувати з патіо – ділянками природи в середині житлових комплексів. 

Крім того, Віттіг виступає за створення ще більшої кількості міських парків, щоби вони утворювали систему, яку можна було б об’єднати веломаршрутами. Цю ідею він уже погодив із керівництвом міста.

Крістіан Віттіг є також консультантом офісу Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions і стратегічним консультантом фундації La Fuente, що займається плануванням нових освітніх просторів, зокрема бібліотек. Після землетрусу в Чилі у 2010 році фундація відновила більше 80 бібліотек.

У липні 2022 року Крістіан відвідав Ірпінь, щоб побачити масштаби руйнувань.

Цікаво дізнатись: Служби доставки, які привозять замовлення день у день

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
the-village
19 октября 2022 г.
7127
Українське підприємство розробило і виготовило модульні конструкції для військових...
18 октября 2022 г.
1754
Японія може надати необхідне обладнання та устаткування...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2938
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2848
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4073
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
12
111...
04 июня 2025 г.
7468
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
03 июня 2025 г.
4800
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
27 мая 2025 г.
2721
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1090
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
967
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!