РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.083 EUR: 48.978
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.083
EUR 40.000 41.000 48.978
USD 41.780 42.180 42.083
EUR 48.600 49.249 48.978
Новость

В одному з центральних районів Анкари відкрили Український парк (ФОТО)

Про закладання Українського парку на цьому місці було домовлено понад три роки тому
2472
03 октября 2022 г.


Український парк
в Туреччині


В одному з центральних районів столиці Туреччини відкрили Український парк.

«Відкриття такого парку в центрі Анкари символізує подальше зміцнення українсько-турецької дружби. Сподіваємося, що цей парк, ця чудова локація, стануть активним місцем проведення спільних заходів українцями та турками. Щиро вдячні за те, що України стає більше в Туреччині», - сказав на церемонії відкриття заступник посла України в Туреччині Олексій Чернишев.



Про закладання Українського парку на цьому місці було домовлено понад три роки тому.

«Україна є суверенною і незалежною державою, Туреччина як і вся міжнародна спільнота виступили проти вторгнення росії в Україну. Окупація незалежної держави суперечить міжнародному праву. Відкриваючи сьогодні цей парк, ми наголошуємо: «Війни не має бути, люди не повинні гинути, ми стоїмо за мир, незалежність. Кордони кожної суверенної держави повинні поважатися», - сказав на церемонії мер столичного району Чанкая, де було відкрито парк, Альпер Ташделен.

На церемонії виступили представниці хору «Роксолана», що діє при Українській спілці в Анкарі, та дитячий ансамбль кримськотатарського народного танцю «Джиїн».

 

Цікаво дізнатись: як обрати ортопедичний матрац

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Фото: Укрінформ

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 октября 2022 г.
5123
Росіяни, які приїжджають у Туреччину селяться в готелях або орендують квартири, потім шукають можлив...
03 октября 2022 г.
2117
Крім того, проєкт постанови передбачає можливість для громад передавати відомості про кількість ВПО ...
03 октября 2022 г.
2894
Загалом з моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну було зруйновано 322 мости та шляхопроводи...
22 сентября 2025 г.
3511
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3727
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190014
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 октября 2025 г.
1296
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3011
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация