РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.500 EUR: 51.325
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.100 43.700 43.500
EUR 50.600 51.600 51.325
USD 43.400 43.850 43.500
EUR 51.020 51.720 51.325
Новость

Санаторій на Львівщині перебудують під житло для 600 вимушених переселенців

Санаторій «Шкло» на Львівщині готують під житло для 600 переселенців. Тут облаштують окремі кімнати, душові і загальну їдальню. Ремонтні роботи планують завершити упродовж двох місяців
3806
29 сентября 2022 г.


Санаторій стане домівкою
для 600 переселенців


У санаторії «Шкло» у Яворівському районі Львівщини облаштують житло для переселенців. Ремонтні роботи вже стартували. Загалом там планують поселити 600 вимушено переміщених людей.

«На Яворівщині почали ремонт житла для внутрішньо переміщених осіб. З’явиться воно на державному підприємстві «Санаторно-курортного лікувального центру «Шкло», – повідомили у середу, 28 вересня, у Львівській ОВА.

За даними ЛОВА, у санаторії зможуть проживати 600 переселенців. Тут облаштують окремі кімнати, душові і загальну їдальню. Ремонтні роботи планують завершити упродовж двох місяців.

Крім цього, у санаторії працюватиме реабілітаційний центр для військових з сучасним обладнанням для фізичної реабілітації, а також діятиме психологічна та юридична підтримка. Суму витрат на ремонт санаторію та джерела походження коштів у ЛОВА не розголошують.

Санаторій «Шкло» розташований у лісопарку Розточчя в однойменному селі Яворівського району на Львівщині за 40 км від Львова. Санаторій перебуває в управлінні Державної судової адміністрації України. У попередні роки санаторій мав борги, зокрема, з виплати заробітної плати працівникам, приміщення санаторію потребують ремонтів та реконструкції.

Цікаво про ремонти: як підібрати ідеальний варіант віконного декору

Читайте більше новин про відновлення зруйнованого житла у спецтемі на Build Portal

Источник:
zaxid
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 сентября 2022 г.
2170
Українці отримали ключі від соціальних квартир для тимчасового проживання...
28 сентября 2022 г.
5111
З них 13 мільйонів підуть на заміну розбитих вікон у місцях загального користування багатоквартирних...
28 сентября 2022 г.
3396
Житло планують побудувати за шість місяців...
16 марта 2026 г.
7388
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3696
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3464
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1511
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2626
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2298
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Встигніть долучитись! RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация