РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.629 EUR: 47.903
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.629
EUR 40.000 41.000 47.903
USD 41.370 41.831 41.629
EUR 47.420 48.221 47.903
Новость

На Рівненщині збудують 12 будинків для вимушених переселенців

У новозбудованому кварталі зможуть жити 48 громадян, які втратили житло внаслідок війни. Для мешканців модульного житла передбачено повноцінний санвузол, функціональну кухню, батьківську та дитячу кімнати
2752
26 сентября 2022 г.


Модульне містечко для
ВПО на Рівненщині


У Радивилівській територіальній громаді на Рівненщині планують спорудити 12 модульних будинків для вимушених переселенців.

Про це повідомили у Програмі «U-LEAD з Європою».

Зазначається, що за ініціативи голови Радивилівської громади Миколи Карапетяна, громада долучилася до державної програми будівництва модульного житла для ВПО і планують спорудити 12 модульних будинків для вимушених переселенців.

За кошти місцевого бюджету буде здійснено підведення інженерних мереж та організацію благоустрою території.

«Для розміщення модульного містечка у міській раді виділено земельну ділянку загальною площею 0,7 га. У тимчасових модульних будинках поселятимуться люди, які втратили свої домівки. Радивилівська міська рада перша громада у Рівненській області, яка реалізовуватиме пілотний проєкт від держави із розміщення тимчасового житла для ВПО», - розповів головний архітектор Радивилівської міської ради Микола Ярощук.

Він додав, що кожен модульний будиночок розрахований на сім’ю із 4 осіб, його придбають за державні кошти.

Як повідомляють на офіційному сайті Радивилівської громади, для мешканців модульного житла передбачено повноцінний санвузол, функціональну кухню, батьківську та дитячу кімнати. Модульні будиночки будуть облаштовані з необхідною сантехнікою. Квартал із 12-ти модульних будинків дасть змогу заселити 48 громадян з категорії внутрішньо переміщених осіб, яким надала прихисток громада.

У період воєнного стану в Радивилівській громаді було зареєстровано 1925 вимушених переселенців. На даний час громадяни ВПО тимчасово розміщені у приватному житловому секторі. У громаді переконані, що з ускладненням погодних умов зросте кількість постраждалих від війни, які продовжують евакуацію із зони бойових дій та потребують прихистку на безпечних територіях. Отже збільшиться і потреба у створенні додаткової житлової площі.

«Передбачена територія має вигідне розташування, максимально наближена до транспортного сполучення та електромережі, необхідної для розміщення модульного кварталу. Разом з тим, міська рада зобов’язується виконати комплекс робіт по благоустрою території та підвести інженерні комунікації до тимчасових модульних споруд, де проживатимуть переселенці», – йдеться в повідомленні Радивилівської громади.

Фінансування будівельних робіт передбачено Програмою соціального захисту окремих категорій населення Радивилівської ТГ на 2022-2025 роки. В ході реалізації першої черги проєкту буде збудовано дванадцять будинків для переселенців. Громада розраховує також на другу чергу постачання такого модульного житла для переселенців.

За словами керівника регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Рівненській області Руслана Сивого, надзвичайно важливо, що Рівненщина долучилася до такої державної програми, а Радивилівська міська рада показує гарний приклад для інших громад області. 

Цікаво про ремонти: як підібрати ідеальний варіант віконного декору

Читайте більше новин про відновлення зруйнованого житла у спецтемі на Build Portal

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 сентября 2022 г.
1944
Переселенці зможуть отримати пільгові кредити на житло. Як оформити заявку...
22 сентября 2022 г.
9095
Будівельна компанія з Мелітополя, яка на початку війни релокувалася на Закарпаття, перетворить стари...
16 сентября 2022 г.
7281
Єврокомісія виділить 12 млн євро на будівництво житла в Житомирі...
16 июня 2025 г.
2741
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6360
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4599
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6469
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2743
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2989
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация