РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.585 EUR: 48.638
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.585
EUR 40.000 41.000 48.638
USD 41.330 41.831 41.585
EUR 48.300 49.000 48.638
Новость

АНОНС: останні тижні реєстрації на курс «Девелопмент нерухомості», 28 вересня, Київ (РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

28 вересня 2022 року Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запускають оновлений під сучасні реалії курс «Девелопмент нерухомості»
1398
16 сентября 2022 г.


«Девелопмент нерухомості»
оновлений курс


Період проведення:
28 вересня 2022 – 28 січня 2023 року, з 10.00 по 17.15
Формат навчання: гібридний – офлайн із частковим проведенням лекцій в онлайн-режимі. Практичні заняття, інтерактиви, виїзні сесії та проперті-тури винятково в офлайн
Онлайн-форма для реєстрації: за посиланням  


Залишилося два тижні до початку освітнього курсу «Девелопмент нерухомості». На цей раз програма адаптована під сьогоднішні реалії та акцентуватиметься на найактуальнішому питанні галузі – відбудові України. 

CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запрошують вас доєднатися до нового набору курсу, навчання розпочнеться вже 28 вересня! 

З огляду на ситуацію в країні та дякуючи нашим викладачам і спонсорам, вартість навчання знижено на 50%.

Курс «Девелопмент нерухомості» складається з п'яти навчальних модулів:

  • Сутність і нормативно-правові основи девелоперської діяльності.
  • Управління девелоперським проєктом.
  • Інструменти маркетингу та фінансового менеджменту в девелоперській діяльності.
  • Особливості девелопменту різних видів нерухомості.
  • Управління та експлуатація об'єктів нерухомості.

Також передбачена можливість окремо відвідати один із модулів, цікавий вам, не беручи участь у всій програмі.

Курс «Девелопмент нерухомості» проводиться освітньою платформою CP School від Commercial Property спільно з бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» з 2018 року.

З усіх питань і для реєстрації: 

school@c-p.com.ua
+38 (097) 265 04 36
+38 (063) 641 53 18 (WhatsApp, Telegram)
+38 (044) 461 90 89
ocenka@iib.com.ua
+38 (067) 819 07 17

Інформацію опубліковано на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 сентября 2022 г.
4134
Клуб об'єднує лідерів галузі для обговорення пропозицій, ініціатив, що сприятимуть майбутній відбудо...
20 июля 2022 г.
1919
28 вересня 2022 року Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу&ra...
24 мая 2022 г.
2214
24 травня о 15-00 відбудеться відкрита дискусія "Виробництво та постачання будівельних матеріал...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3007
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6974
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8788
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4469
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2859
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3066
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!