РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 47.070 47.831 47.074
Новость

Завдані транспортній інфраструктурі збитки оцінюються в 41 млрд доларів

Зокрема, за 105 днів російської агресії в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 23,9 тис. км доріг і 6,3 тис. км залізничних колій
832
13 июня 2022 г.


41 млрд доларів збитків
транспортній інфраструктурі


Прямі втрати економіки України через війну в частині транспорту та інфраструктури станом на 8 червня подолали позначку в 41,4 млрд доларів.

Про це йдеться в оновленій оцінці збитків української економіки від проекту Kyiv School of Economics Institute "росія заплатить".

Зокрема, за 105 днів російської агресії в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 23,9 тис. км доріг і 6,3 тис. км залізничних колій.

Постраждали не менше 304 мости та мостові переходи, 12 військових аеродромів, 11 цивільних аеропортів та 4 морські порти.

Зокрема, згідно з озвученими даними, пошкоджені, знищені або захоплені: 23,9 тис. км доріг - сума збитків оцінюється в 30,034 млрд доларів; 11 цивільних аеропортів - 6,817 млрд; залізнична інфраструктура та рухомий склад - 2,672 млрд доларів; 304 мости та мостові переходи - 1,692 млрд доларів; 4 порти та портова інфраструктура- 471 млн доларів; 12 військових аеродромів - 468 млн доларів.

Втрату найбільшого у світі транспортного літака Ан-225 "Мрія" умовно оцінили у 300 млн доларів.

Таким чином, сумарна шкода транспортній інфраструктурі України зараз оцінюється в 41,45 млрд доларів.

Прямі втрати економіки України через розпочату росією війну на 8 червня, за оцінкою KSE Institute, перетнули позначку у 103 млрд доларів, або 3 трлн грн.

Оцінка загальної шкоди українській економіці через війну коливається в межах 564-600 млрд доларів. У такій оцінці, крім інфраструктурних збитків, враховуються також непрямі втрати (наприклад, зниження ВВП, припинення інвестицій, відтік робочої сили, додаткові витрати на оборону та соціальну підтримку).

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
cfts
10 июня 2022 г.
6213
Огляд патріотичних муралів, які з’явились у різних містах України...
11 июня 2022 г.
1387
В Сєвєродонецьку третина кварталів потребуватиме нової забудови, гуманітарна ситуація майже критична...
09 июня 2022 г.
1128
Сума може бути в 3-4 рази більшою, оскільки багато малих регіональних мереж, не мереж...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2929
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2834
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4057
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Сегодня
4742
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Сегодня
1278
Ринок систем для очищення води зіткнувся останнім часом із безліччю вимог, які ставить споживач. Сер...
Сегодня
753
Особливості і переваги професійних будівельних пилососів Kärcher, а також декілька порад в...
27 мая 2025 г.
2704
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1077
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
961
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!