РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.571 EUR: 47.295
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.571
EUR 40.000 41.000 47.295
USD 41.330 41.831 41.571
EUR 47.000 47.799 47.295
Новость

Dezeen Awards відмовився співпрацювати з росіянами

Міжнародний конкурс у сфері архітектури та дизайну Dezeen Awards розриває будь-яке співробітництво з рф
1542
09 мая 2022 г.


Dezeen Awards розриває
співробітництво з рф


Міжнародний конкурс Dezeen Awards відмовився від співпраці з росіянами. Організатори виключили представників рф із лав журі та не прийматимуть роботи від російських конкурсантів.

Головний редактор Dezeen Маркус Фейрс запевнив, що видання розриває будь-яке співробітництво з рф.

Dezeen Awards – премія у сфері архітектури та дизайну, що визначає найкращі проєкти та студії з 2017 року. 

Цікаво про будівництво: нове рішення у висотному будівництві дозволяє значно збільшити площі, що реалізуються


Читайте больше новостей о войне россии против Украины в
 
спецтеме на Build Portal
Источник:
the-village
09 мая 2022 г.
2343
Авторками муралів є чотири художниці, три з яких – українки з Донбасу...
09 мая 2022 г.
1307
Голова МЗС заявила, що країна вже розуміє потреби області...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Вчера
2847
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2823
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4029
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
12
Україна поступово інтегрується в європейську нормативну базу у сфері будівельної продукції, зокрема ...
Вчера
5415
Проєкт має на меті продемонструвати, що плавуча архітектура є життєздатною масштабованою альтернатив...
24 мая 2025 г.
470
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
Сегодня
2634
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Вчера
994
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
949
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!