РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.820 EUR: 50.678
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.820
EUR 50.100 51.100 50.678
USD 43.600 44.045 43.820
EUR 50.320 51.010 50.678
Новость

Стало відомо коли відновлять критичну інфраструктуру Київщини

Перший етап відновлення критичної інфраструктури мають завершити у квітні, другий – до кінця травня
1843
13 апреля 2022 г.


Відновлення критичної
інфраструктури Київщини


Відновлення критичної інфраструктури у Київській області планується завершити до кінця травня.

Про це розповів голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

"Хоча найактивніші бої зараз відбуваються на Сході та Півдні України, ми маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Понад місяць населені пункти трьох районів Київської області фактично знаходилися в епіцентрі бойових дій", - наголосив він. 



За словами Павлюка, наразі першочергова мета – якнайшвидше відновити та налагодити мирне життя на території всієї Київщини.

"Тут має ставати до роботи малий та середній бізнес, великі підприємства. Щоб мешканці мали змогу повертатися до власних домівок, маємо план з відновлення критичної інфраструктури. Перший етап повинні завершити у квітні, другий – до кінця травня", - наголосив він.

Нагадаємо, 2 квітня в Міноборони повідомили, що вся Київська область визволена від російських загарбників. У населених пунктах проводиться зачистка і розмінування, після чого комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру.

Жителів Київщини, які виїхали з регіону, закликають поки що не повертатися до своїх домівок, поки не буде офіційних повідомлень про безпечність території.

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенців



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 апреля 2022 г.
1179
передбачається створення 5 робочих груп, які відповідатимуть за різні напрямки  – від ком...
11 апреля 2022 г.
1187
Президент Володимир Зеленський повідомив, що вже визначено, яку допомогу Велика Британія н...
11 апреля 2022 г.
1329
Влада відправила з резервного фонду перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських ві...
16 марта 2026 г.
7058
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3492
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3379
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 марта 2026 г.
2145
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
06 марта 2026 г.
1020
12 березня 2026 року, під головуванням Олексія Дніпрова, Ректора КНУБА, відбудеться розширене засіда...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации