РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.072 EUR: 51.261
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.750 44.350 44.072
EUR 50.750 51.750 51.261
USD 43.950 44.431 44.072
EUR 51.060 51.760 51.261
Новость

Уламки зруйнованих будинків використають для відбудови України

Мінрегіон і Міндовкілля вирішать, що робити з уламками зруйнованих споруд
1649
05 апреля 2022 г.


Уламки споруд
використають повторно


Мінрегіон разом із Міндовкіллям і Конфедерацією будівельників розробляють механізми утилізації та повторного використання будівельних відходів, що утворилися внаслідок руйнувань під час війни.

Про це повідомив Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України.

Нині в регіонах тривають роботи з розбирання завалів, що утворились внаслідок бойових дій, та очищення міст і сіл від уламків зруйнованих об’єктів, тобто будівельних відходів. Ідеться про уламки конструкцій, бетонного та цегляного бою, заповнень віконних і дверних прорізів тощо.

За словами Олексія Чернишова, такі відходи можна повторно використовувати під час відбудови країни: у будівельних роботах із відновлення пошкоджених об’єктів і виробництві необхідних будівельних матеріалів.

Ті відходи, що непридатні для перероблення та вторинного використання, утилізуватимуться способом, який найменше шкодить довкіллю, зазначив Олексій Чернишов. 

Нині Мінрегіон, Міндовкілля, профільні асоціації розробляють механізми утилізації та повторного використання будівельних відходів.

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенців



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
commercialproperty
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 апреля 2022 г.
1318
Грецький міністр закордонних справ повідомив, що після війни Греція допоможе відбудувати Одесу...
05 апреля 2022 г.
1273
Кабінет міністрів України розширив перелік осіб, які можуть отримати довідку про взяття на облі...
13 мая 2026 г.
4006
Муніципальне орендне житло залишатиметься у власності громад, не підлягатиме приватизації чи перепро...
12 мая 2026 г.
2701
За три роки дії програми єВідновлення компенсації за пошкоджене та знищене житло отримали 196 067 ро...
16 марта 2026 г.
7625
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1170
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация