РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.245 EUR: 49.655
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.245
EUR 40.000 41.000 49.655
USD 41.970 42.369 42.245
EUR 49.280 49.950 49.655
Новость

КНУБА посів перше місце в щорічному рейтингу ЗВО України за 2021 рік

Складено черговий зарплатний рейтинг українських вузів. В ньому роботодавці оцінили за п’ятьма категоріями випускників: економістів, юристів, гуманітаріїв, «технарів» та будівельників
3036
14 декабря 2021 г.


Перше місце у рейтингу за КНУБА


КНУБА вже другий рік поспіль тримається на першому місці. Середній бал є найвищим з-поміж усіх вишів будівельної галузі України і складає 9,5.

Для оцінювання провідні українські заклади вищої освіти поділені за 6 спеціальностями – гуманітарні, технічні, юридичні, економічні, будівельні та аграрні.

Відбір проходив за 2 критеріями:
1. Думка роботодавця.
2. Динаміка позицій ЗВО у порівнянні з попередніми рейтингами.

Київський національний університет будівництва і архітектури пройшов великий шлях становлення та розвитку і у квітні 2020-го року відзначив ювілей - 90 років. Цей поважний вік свідчить про те, що університету вдалося зберегти спадковість у професійному викладанні та поєднати традиції з сучасними освітніми технологіями.

«За всі роки існування зі стін університету вийшло майже 80 тисяч дипломованих фахівців, підготовлено понад чотириста тисяч спеціалістів - будівельників, архітекторів, дизайнерів – для 116-ти країн! І сьогодні диплом КНУБА не лише визнається в різних куточках світу, а й служить надійною рекомендацією його власнику», - говорять у КНУБА.

Интересно о ремонтах: как организовать перевозку мебели и вещей 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 декабря 2021 г.
2454
Vitals вирішив розіграти серед клієнтів техніку на 100 000 грн та ціле поле сертифікатів. Розіг...
10 декабря 2021 г.
1673
Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — сп...
10 декабря 2021 г.
1703
Компанія «Снєжка-Україна» увійшла до переліку переможців як велике підприємство в номіна...
21 ноября 2025 г.
3581
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3703
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3973
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2072
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
969
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1416
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!