РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.483 EUR: 47.201
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.483
EUR 40.000 41.000 47.201
USD 41.300 41.801 41.483
EUR 47.100 47.799 47.201
Новость

Всі новобудови в Амстердамі з 2025 року мають зводитись з біоматеріалів

З 2025 року у будівництві обов’язково використовуватимуть щонайменше 20% дерева або інших біорозкладних матеріалів
2093
04 ноября 2021 г.


Green Deal Timber
Construction


В Амстердамі з 2025 року нові будівлі зводитимуть, використовуючи щонайменше 20% дерева або інших біоматеріалів. Про це пише Dezeen. Відповідну угоду під назвою Green Deal Timber Construction вже підписали 32 муніципалітети міста, де тепер мають з’явитися майданчики для потенційних будівельних проєктів.

Очікується, що збільшене використання деревини у будівельних проєктах дозволить зменшити застосування сталі та бетону – матеріалів, які впродовж їхнього виробництва створюють вуглекислий газ. Як альтернативу деревині можна використовувати матеріали, отримані з речовин, що біорозкладаються, наприклад, з коноплі або корку.

В Амстердамському інституті перспективних міських рішень вважають, що це скоротить викиди вуглекислого газу приблизно на 220 тисяч тонн на рік. Також це має допомогти Амстердаму досягти нульових викидів парникових газів до 2050 року.

Серед найголовніших переваг деревини експерти називають те, що вона здатна поглинати з атмосфери велику кількість вуглекислого газу – та накопичувати його всередині будівлі. Це може компенсувати викиди, які генерує будівля протягом її експлуатації. Крім того, угода підтримує мету міста щодо створення економіки замкнутого циклу: деревина та інші біоматеріали легко використовуються повторно та переробляються.

Амстердам – наразі не єдине місто, де законодавці заохочують використання біоматеріалів. Так, у Нью-Йорку міська влада схвалила використання деревини для новобудов заввишки до 25,9 метра.

Схожу політику просувають у Франції, де з 2022 року всі нові громадські будівлі мають зводити не менше як на 50% із деревини чи інших природних матеріалів.

  Интересно узнать: практические рекомендации по сокращению платы за тепло

Фото: Rhythm House
Источник:
hmarochos
04 ноября 2021 г.
842
Заступника голови Держекоінспекції також звільнили...
04 ноября 2021 г.
2320
Проєкт дуже масштабний, оскільки необхідно також замінити інженерні мережі...
04 ноября 2021 г.
1015
Гроші надійшли коштом перевиконання доходів дорожнього фонду...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2937
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2847
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4071
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
10
111...
Вчера
7465
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
03 июня 2025 г.
4795
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
27 мая 2025 г.
2720
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1087
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
966
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!