РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.454 EUR: 46.964
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.454
EUR 40.000 41.000 46.964
USD 41.200 41.656 41.454
EUR 46.750 47.391 46.964
Новость

Підготовка законопроєкту щодо захисту інвесторів будівництва триває

Мінрегіон вже надав профільному Комітету Верховної Ради свої пропозиції до законопроєкту №5091
769
03 ноября 2021 г.


Законопроєкт щодо захисту
інвесторів будівництва 


Законодавчі зміни щодо регулювання відносин у сфері залучення коштів фізичних та юридичних осіб в будівництво нерухомості, у першу чергу, мають бути спрямовані на розвиток іпотечного ринку та захист українців, які інвестують у новобудови. Про це зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська під час обговорення законопроєкту «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» (реєстр. №5091) у Конфедерації будівельників України.

«Мінрегіон вже надав профільному Комітету Верховної Ради свої пропозиції до законопроєкту №5091, оскільки, на нашу думку, є низка позицій, які необхідно доопрацювати. Сподіваюся, що за результатами таких обговорень будуть вироблені чіткі пропозиції до другого читання законопроєкту», – зазначила Наталія Козловська.

У обговоренні взяли заступниця голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, представники КБУ, Національного банку, Національної комісії з цінних паперів та фондових ринків, девелопери, юристи, а також інші зацікавлені особи.

Зазначимо, Верховна Рада 8 жовтня схвалила розроблений народними депутатами законопроєкт №5091 у першому читанні. Він спрямований на створення правових механізмів для гарантування державою речових прав на об’єкти незавершеного будівництва та майбутні об’єкти нерухомості.

Зокрема, документом передбачається:

  • встановити умови, за яких об’єкти незавершеного будівництва, майбутні об’єкти нерухомості можуть бути об’єктами цивільних прав;
  • визначити особливості інвестування та фінансування об’єктів, що споруджується з використанням недержавних коштів;
  • визначити основні вимоги до розкриття замовником будівництва (девелопером будівництва, управителем фонду фінансування будівництва) інформації про подільний об’єкт незавершеного будівництва (багатоквартирний будинок);
  • запровадити механізм державної реєстрації права власності на об’єкти незавершеного будівництва та майбутні об’єкти нерухомості та інше.

 

Интересно узнать: практические рекомендации по сокращению платы за тепло
Источник:
minregion
03 ноября 2021 г.
2754
З метою визначення об'єктів архітектурної спадщини та їх подальшого збереженням, у столиці розр...
03 ноября 2021 г.
1436
Сегодня в Украине уже работают около 20 мощных компаний, занимающихся строительством и ремонтом доро...
02 ноября 2021 г.
1381
Новая шопинг-точка люксового бренда расположена на красивом пляже. Клиенты могут не только купить но...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2744
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3960
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6385
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
5796
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
Вчера
4677
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
880
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
Вчера
957
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Вчера
1024
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
619
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
790
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!