РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.372 EUR: 48.202
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.372
EUR 40.000 41.000 48.202
USD 41.150 41.649 41.372
EUR 47.850 48.530 48.202
Новость

Готельний номер на дереві: на березі Хардангер-фьорд збудували незвичайний готель (ФОТО)

Норвезьке архітектурне бюро Helen&Hard представило унікальний проєкт – готель на деревах. Незвичайні будиночки розташовані на схилі, з якого відкривається неповторний краєвид на морську затоку
1593
28 сентября 2021 г.


Готель на дереві
посеред хвойного лісу


Готель побудували на березі Хардангер-фьорд у місті Одда. Два дерев'яні будиночки Woodnest "висять" посеред хвойного лісу на відстані 5 – 6 метрів від землі. Піднятися в номер можна сходами.

Наша мета полягала в тому, щоб створити простір, який дійсно уособлює поняття "жити на природі", – розповіли у Helen&Hard.


Про будиночки

Площа кожного номера становить 15 квадратних метрів. Всередині є спальне місце, ванна кімната, туалет, кухня і зона відпочинку з панорамними вікнами.

Крім того, розробники обладнали номери електрикою та високошвидкісним інтернетом.



Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок










Фото: Helen&Hard

Источник:
innovation
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 сентября 2021 г.
2699
Названа точная дата открытия одного из самых масштабных торговых объектов не только Украины, но...
28 сентября 2021 г.
1343
Система предназначена для круглосуточного соединения важных логистических центров и мегаполисов стра...
28 сентября 2021 г.
949
Довідка про оцінку нерухомості потрібна під час здійснення угод із купівлі-продажу нерухомості...
13 августа 2025 г.
3331
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
173093
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3389
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
1628
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1331
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3086
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!