РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 46.810 47.601 47.074
Новость

Дороги державного значення можуть стати платними для вантажівок з 2023 року

Оплату за використання автомобільних доріг збиратимуть з автомобілів масою понад 12 тонн
1083
22 сентября 2021 г.


Платні дороги
для вантажівок


Міністерство інфраструктури України розробило законопроекти, які передбачають введення плати за користування дорогами державного значення для вантажівок із 2023 року. Про це пише «Громадське» з посиланням на Міністерство інфраструктури.

Як повідомляється, цього вимагає Угода про асоціацію з Європейським Союзом.

«Пропонується запровадити з 1 січня 2023 року плату за використання автомобільних доріг загального користування державного значення транспортними засобами повною масою 12 тонн і більше», – повідомили у відомстві.

У Міністерстві інфраструктури розповіли, що зібрані кошти направлятимуть до державного дорожнього фонду. За порушення цих правил буде адміністративна відповідальність. Однак робити платними для вантажівок будуть не всі дороги.

«Віднесення автомобільних доріг загального користування державного значення до розряду платних планується здійснювати з урахуванням показників рівності проїзної частини доріг», – уточнили в міністерстві.

«Громадське» зазначає, що наразі в Україні немає жодної такої дороги, однак вже є постанова уряду, яка встановлює максимальні тарифи для проїзду платними дорогами. Зокрема, для вантажівок, автобусів та іншого транспорту масою 12 тонн і більше він становить 0,133 євро за кілометр. За нинішнім курсом це 4,2 грн.

Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок
Источник:
zaxid
22 сентября 2021 г.
1122
Укравтодор вже відремонтував 84% штучних споруд із запланованих на цей рік...
21 сентября 2021 г.
1320
Робот здатний визначати людей, вимірювати температуру в приміщенні і розпізнавати небезпечні ситуаці...
21 сентября 2021 г.
1179
Вдень птахів заплутує відображення неба у скляних фасадах хмарочосів, а вночі їх дезорієнтує яскраве...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2920
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2832
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4049
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
29 мая 2025 г.
2962
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
28 мая 2025 г.
847
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
28 мая 2025 г.
1800
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
27 мая 2025 г.
2697
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1062
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
959
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!